Co na kaca?

Obserwuj wątek

Odp: Co na kaca?

ivka73
  • ivka73

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Sok ze świeżo wyciśniętej cytryny porządnie osłodzony cukrem(czyli vit.C i sacharoza).
Przysięgam,że pomaga
Na zdrowie wszystkim po "andrzejkach"

Odp: Co na kaca?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
To byłaby wyjątkowo długa ciąża

Odp: Odp: Co na kaca?

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

A czy jest tutaj ktoś, kto nie ma kaca, bo jeżeli wypije trochę więcej alkoholu (nawet nie przesadzając za bardzo z nim, np 2 lampki wina) - biegnie wymiotować? I kaca w ten sposób nigdy nie ma, bo praktycznie spić się nie może? Z czego to może wynikać? Ogólnie ostatnimi czasy nawet słodziutkie, pyszne likiery mnie nie pociągają

Może w ciąży jesteś Sarenko ?

Odp: Co na kaca?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A czy jest tutaj ktoś, kto nie ma kaca, bo jeżeli wypije trochę więcej alkoholu (nawet nie przesadzając za bardzo z nim, np 2 lampki wina) - biegnie wymiotować? I kaca w ten sposób nigdy nie ma, bo praktycznie spić się nie może? Z czego to może wynikać? Ogólnie ostatnimi czasy nawet słodziutkie, pyszne likiery mnie nie pociągają

Odp: Co na kaca?

Pozioma
  • Pozioma

  • Posty: 25
  • Przepisy: 15
  • Artykuły: 0
Ok no to teraz wypowiem się ja.

Alkohol wypłukuje z naszego organizmy wode ze związkami mineralnymi oraz witaminami. Powoduje głównie wypłukiwanie jednego z najwazniejszych skladników Magnezu co jest równe z nie przyswajaniem Wapnia.

Ostatnio przez przypadek przed pojsciem na impreze wzielam magnez i witamine B6 -nie na kazdego ale działa na mnie widocznie tak.

Rano polecam poł litrowy sok pomidorowy z imbirem i pietruszką + tebletka magnezu. Uzupełnicie witaminy (Wit.C potas i wiele innych) Imbir działą oczyszczająco.

Pozatym duuuzzzooo wody - alkohol powoduje odwodnienie a mózg jest jednym z organów pobierających jej najwięcej.

Sorrki za wymądrzanie się chciałam sie tylko podzielić informacjami.
Powodzenia na imprezach zyczy byłą Pani barman

zmieniono 1 raz (ostatnio 26 lis 2011 01:22 przez Pozioma)

Odp: Odp: Co na kaca?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
a może po prostu pić z umiarem?

Odp: Co na kaca?

Metanka
  • Metanka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja zapobiegawczo w czasie picia alkoholu biorę KC-24. 2-3 tabletki i jest ok. Kiedyś strasznie mnie męczył kac nawet po wypiciu piwa. Próbowałam z kefirem, czy sodą ale nic nie działało na mnie.

Odp: Co na kaca?

darek112
  • darek112

  • Posty: 131
  • Przepisy: 172
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Co na kaca?

wyderka
  • wyderka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Gorąco polecam te tabletki ,są rewelacyjne! Ale niestety,na hektolitry alkoholu nawet one nic nie dadzą!

Odp: Odp: Odp: Odp: Co na kaca?

czekoladowe knedle
jeszcze jedno na kaca ...widzialam w aptece tabletki na kaca KC2 sie nazywaja.

Odpowiedz na/ edytuj Co na kaca?