Jaka patelnia do naleśników?

Obserwuj wątek

Odp: Jaka patelnia do naleśników?

eKuchnia_com
Zdecydowanie teflonowa dzięki której nie dość,ze wyjdą dobre naleśniki to sama patelnia też posłuży przez kilka ładnych lat. To moim zdaniem bardzo dobra opcja.

Odp: Odp: Jaka patelnia do naleśników?

domowa
  • domowa

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Naleśniki robię przynajmniej 3 razy w tygodniu i długo szukałam tej najlepszej patelni... W końcu koleżanka poleciła mi teflonową z krótkimi brzegami i mogę na niej smażyć naleśniczki bez tłuszczu Nawet nauczyłam się je podrzucać
Mam identyczną tylko, że zieloną http://www.emalia.pl/product/show/364132/naczynie-kuchenne-patelnia-olkuska-tradycja-do-nalesnikow-sr-24-cm-emalia-olkusz-patelnie

Odp: Jaka patelnia do naleśników?

Eizzy
  • Eizzy

  • Posty: 23
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja używam do naleśników teflonowej patelni, ale takiej malutkiej z krótkimi bokami. Kupiłam w sklepie osiedlowym za 25 zł służy mi już dobre kilka miesięcy. Tutaj znalazłam fajny artykuł jak w jaki sposób wybrać patelnie. Wbrew pozorom trzeba się na tym znać by móc dobrze gotować - smażyć
https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/sprzet-agd/doskonale-wysmazone-wybieramy-patelnie-242.html

zmieniono 2 razy (ostatnio 10 wrz 2013 09:46 przez Eizzy)

Odp: Jaka patelnia do naleśników?

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
nie ma lepszej jak turk na cieplo kuta
obrazek

Odp: Jaka patelnia do naleśników?

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
A jak tak podrzucać? Chodzi o ruch nadgarstka zakładam, bo za chiny mi nie wychodzi

Odp: Jaka patelnia do naleśników?

ananeke
  • ananeke

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja używam ceramicznej, takiej do naleśników Bialetti Y0CBCR0240, nic się nie przypala, nie przywiera i podrzucanie wychodzi za każdym razem . Na prawdę polecam dla niezdecydowanych.

Odp: Jaka patelnia do naleśników?

missMarietta
EkoMerlin z powłoką ceramiczną. Od kilku miesięcy używam garnków z tej linii i jestem w nich zakochana, teraz więc przyszedł czas na patelnię do naleśników. Nie potrzeba wiele tłuszczu i smażą się naleśniczki pięknie. Ja mam akurat kuchenkę gazową, ale ta linia jest przystosowana także do kuchenek indukcyjnych.
obrazek

Odp: Jaka patelnia do naleśników?

fajnachata-pl
Taka, ktorej dno podczas szeroko pojetej eksploatacji nie wybrzusza sie do
gory.

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2012 15:12 przez fajnachata-pl)

Odp: Jaka patelnia do naleśników?

mello.marylka
lulka spróbuj tego:

Jeśli pożywienie zbyt mocno przywiera do patelni - oznacza to, że patelnia jest sucha. Warto wtedy wsypać na dno sporą ilość soli kuchennej i rozgrzać patelnię na płycie bądź kuchence. Gdy sól spali się, należy ostudzić naczynie i usunąć sól.

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 gru 2011 15:44 przez mello.marylka)

Odp: Jaka patelnia do naleśników?

lulka
  • lulka

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mi na żeliwnej się strasnzie przyklejają :/ widziałam jakiś czas temu cudne patelenki do naleśników w kerfurze, różowe!

Odpowiedz na/ edytuj Jaka patelnia do naleśników?