Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

Obserwuj wątek

Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

Moje wrażenia po 1 odc.
Ta damulka i ten hiszpan czy włoch kompletnie nie pasują. Obok Gesslerowej powinien być Robert Sowa i kurt Scheller.
Jak mnie wkurzało te sztuczne zachowanie i spojrzenie tej młodej paniusi ŻENADA na całego.Rozwaliło mnie to że ten koleś nie chciał spróbowac kompotu hah NIE LUBIE> Magda wzieła dla siebie talerz i po chwili zapapugowała ta młoda siksa z kompotem. Geslerowa w ogole nie komunikowała siez tą młodą czyżby był jakis konflikt pomiedzy nimi

Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
obejrzałam pierwszy odcinek i sprawdziły się moje przewidywania - żenada, śmieszność i jeden wielki obciach.... szkoda

Odp: Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
A mi się najbardziej podobała wersja z Australii

Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ja oglądałam Maser Chef gdzie jurorami byli : Gordon Ramsay, Joe Bastianich i Graham Elliot. Tamta edycja bardzo mi się podobała. I dla porównania i ciekawości obejrzę polska wersję choć też jurorzy nie bardzo mi pasują. Podobno w jednym z odcinków ma być gościnnie Joe Bastianich
A drugą serią też ciekawą była angielska bodajże z Greggiem Wallase i Johnem Torode jako jurorami.
Tak więc jestem bardzo ciekawa czy polski program wypali, czy został przereklamowany ?

Odp: Odp: Odp: Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Oj tam, o tym to dopiero można podyskutować po obejrzeniu programu) Jak na razie widać tylko zlepki z reklamy...

Odp: Odp: Odp: Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
dokładnie tak - do tego słyszałam trochę różności i ciekawostek od znajomych osób, które wzięły udział w programie i tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że stacji chodzi tylko i wyłącznie o oglądalność a nie porządny program o gotowaniu. Z całym szacunkiem, ale pani MG nie jest dla mnie autorytetem w żadnym temacie a już na pewno nie w gotowaniu, ta młoda panienka tym bardziej.... Oczywiście to moje, subiektywne zdanie i pewnie program obejrzę z ciekawości. Niestety, już wiem, że niewiele prawdy tam będzie....

Odp: Odp: Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

Babciagramolka
zbysiowa napisał(a):

Pyza napisał(a):

a tym można się chwalić? trochę obciach....

Obciach...po takim stwierdzeniu to chyba nikt się nie pochwali.
A mogłabyś uzasadnić Pyzo to stwierdzenie? Dlaczego obciach...Twoim zdaniem


Chyba chodzi o dobór prowadzących i jednocześnie Jurorów . Program miał być polskim odpowiednikiem Piekielnej Kuchni Gordona Ramseya i wiele osób po pierwszych zapowiedziach oczekiwało rzeczywiscie walki kucharzy amatorów prowadzonej na najwyższym poziomie przez największe autorytety kulinarne . A wygląda że będzie to typowy program pod oglądalność .Zobacz Jurorów . Nie obrażając Pani Magdy Gessler ale jeśli będzie się tak zachowywać jak w swoich programach ( to znaczy przeklinać i trzepać włosami nad garnkiem ) to wiele z tego programu się nie nauczymy . Nie interesuje mnie poniżanie ludzi na wizji - a ogladanie jak z kompletnych amatorów z pasją do gotowania stają się mistrzami kuchni . A tu chyba Ci co zaryzykowali i stanęli do eliminacji narażą się na publiczne upokorzenie i tyle . Wielu blogerów miało by pewnie chęć uczestnicenia w takiej walce ale nie zdecydowało się bo nie chce robić za ,, małpy w klatce". I o to pewnie Pyzie chodziło.

Odp: Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Pyza napisał(a):

a tym można się chwalić? trochę obciach....

Obciach...po takim stwierdzeniu to chyba nikt się nie pochwali.
A mogłabyś uzasadnić Pyzo to stwierdzenie? Dlaczego obciach...Twoim zdaniem

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 wrz 2012 11:32 przez zbysiowa)

Odp: Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

Babciagramolka
Smakowita88 napisał(a):

a cóż to za casting jeśli można wiedzieć? troszkę nie w temacie jestem..



Juz nieaktualne

zobacz tu

http://wykopcene.pl/konkursy/tvn-casting-kulinarny-show-masterchef-polska-zgloszenia/

Odp: Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"

a cóż to za casting jeśli można wiedzieć? troszkę nie w temacie jestem..

Odpowiedz na/ edytuj Ktoś brał udział w castingu do "MasterChef"