PRZEPROSINY

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: PRZEPROSINY

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Henia napisał(a):

Pyza napisał(a):

Jakiś czas temu koleżanka dała mi znać, że na NK jest mój przepis - nie pisałam do właściciela profilu tylko do administratora - właściciel został zbanowany i takie załatwienie sprawy uważam za jak najbardziej właściwe.
Natomiast na jednym z portali kulinarnych ktoś wstawił 2 moje przepisy i tam administratorzy nawet nie odpowiedzieli na moje maile....
Mnie chodzi o to żeby ktoś kto wstawia czyjeś przepisy albo zdjęcia nie udawał głupa. Wiedział skąd skopiować, widział czyja to praca a nie wiedział kogo zapytać o zgodę na wykorzystanie?! Jesteśmy dorośli i nie róbmy z siebie idiotów!

Doceniam zachowanie i przeprosiny bogdy, ale na Jej profilu nadal są skopiowane prace więc póki nie znikną...to w ogóle nie ma w/g mnie żadnej dyskusji

Pisałam już, że zgłosiłam prowadzącej na NK profil Ciasta, które lubicie, że ma przekopiowane przepisy z Gotujmy.pl. Minęło sporo czasu i nawet nie zdobyła się na odpowiedź, a przepisy tam dalej są. A co do bogdy, gdyby jej skrucha była szczera, miała dosyc czasu na usunięcie tych przepisów. koro tego nie zrobiła, nawet na wyrźne żądanie autorki, wszystko jest jasne!

No i nie pomyliłam się! bogda46 jest świetną aktorką.Prawie jej uwierzyłam!A tu nie minęło 3 tygodnie i bogda46 zamieszcza skopiowane z książki zdjęcia (podejrzewam, że przepisy też)! Na zwróconą uwagę reaguje odwetowcami, ale zdjęć nie usuwa! I pewnie gdyby nie moderatorzy, do dzisiaj by nie usunęła. Taka była skrucha bogdy46 i tyle warte jej przeprosiny!

Odp: Odp: Odp: PRZEPROSINY

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
bogda46 napisał(a):

luna napisał(a):

Bogda nie udawaj naiwnej, napisalam pod zdjeciami na NK na Twoim profilu, abys usunela zdjecia. Zurek usunelas a co z pieczonymi jablkami i salatka owocowa?


Teraz jak wiem , to usunę . Mam dużo zdjęć i nie śledzę wszystkich komentarzy . Jeszcze raz przepraszam .

Bardzo szybka reakcja odwetowa jak na osobę która nie ma czasu śledzić komentarzy!

Odp: PRZEPROSINY

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Moje przepisy tez zostaly w koncu usuniete.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: PRZEPROSINY

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
czyli usuniesz tylko te przepisy, o które ktoś, autor, zrobi awanturę?! w/g mnie powinnaś usunąć wszystkie, których nie jesteś autorką albo podpisać przynajmniej czyje dokładnie są!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: PRZEPROSINY

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
bogda46 napisał(a):

Pyza napisał(a):

Jakiś czas temu koleżanka dała mi znać, że na NK jest mój przepis - nie pisałam do właściciela profilu tylko do administratora - właściciel został zbanowany i takie załatwienie sprawy uważam za jak najbardziej właściwe.
Natomiast na jednym z portali kulinarnych ktoś wstawił 2 moje przepisy i tam administratorzy nawet nie odpowiedzieli na moje maile....
Mnie chodzi o to żeby ktoś kto wstawia czyjeś przepisy albo zdjęcia nie udawał głupa. Wiedział skąd skopiować, widział czyja to praca a nie wiedział kogo zapytać o zgodę na wykorzystanie?! Jesteśmy dorośli i nie róbmy z siebie idiotów!

Doceniam zachowanie i przeprosiny bogdy, ale na Jej profilu nadal są skopiowane prace więc póki nie znikną...to w ogóle nie ma w/g mnie żadnej dyskusji


Ze swej strony nie widzę żadnych przeszkód aby usunąć Wasze przepisy , ale napiszcie mi o które konkretnie chodzi . Nie jestem jasnowidzem , a Wasze ostre słowa bez podania tytułów niczego nie rozwiązują

Jeżeli chodzi o mnie to pisałam konkretnie o jaki przepis mi chodzi. Pisałam też na priva do Bogusi, ale mam już to za sobą. Przepis usunięty, moja wytrwałość się opłaciła.

Odp: Odp: PRZEPROSINY

bogda46
  • bogda46

  • Posty: 42
  • Przepisy: 158
  • Artykuły: 19
luna napisał(a):

Bogda nie udawaj naiwnej, napisalam pod zdjeciami na NK na Twoim profilu, abys usunela zdjecia. Zurek usunelas a co z pieczonymi jablkami i salatka owocowa?


Teraz jak wiem , to usunę . Mam dużo zdjęć i nie śledzę wszystkich komentarzy . Jeszcze raz przepraszam .

Odp: PRZEPROSINY

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Bogda nie udawaj naiwnej, napisalam pod zdjeciami na NK na Twoim profilu, abys usunela zdjecia. Zurek usunelas a co z pieczonymi jablkami i salatka owocowa?

Odp: Odp: Odp: Odp: PRZEPROSINY

bogda46
  • bogda46

  • Posty: 42
  • Przepisy: 158
  • Artykuły: 19
Pyza napisał(a):

Jakiś czas temu koleżanka dała mi znać, że na NK jest mój przepis - nie pisałam do właściciela profilu tylko do administratora - właściciel został zbanowany i takie załatwienie sprawy uważam za jak najbardziej właściwe.
Natomiast na jednym z portali kulinarnych ktoś wstawił 2 moje przepisy i tam administratorzy nawet nie odpowiedzieli na moje maile....
Mnie chodzi o to żeby ktoś kto wstawia czyjeś przepisy albo zdjęcia nie udawał głupa. Wiedział skąd skopiować, widział czyja to praca a nie wiedział kogo zapytać o zgodę na wykorzystanie?! Jesteśmy dorośli i nie róbmy z siebie idiotów!

Doceniam zachowanie i przeprosiny bogdy, ale na Jej profilu nadal są skopiowane prace więc póki nie znikną...to w ogóle nie ma w/g mnie żadnej dyskusji


Proszę , napisz mi o które przepisy chodzi .

Odp: Odp: PRZEPROSINY

bogda46
  • bogda46

  • Posty: 42
  • Przepisy: 158
  • Artykuły: 19
zewa napisał(a):

Przeprosiny Bogusi są jednak nie szczere. Dalej mój przepis tkwi na Jej profilu na NK, choć napisałam do Niej aby go usunęła.



Już usunęłąm przepis . Jeśli wiem o co konkretnie chodzi , to nie ma sprawy , tyle że nie jestem codziennie .

Odp: Odp: Odp: Odp: PRZEPROSINY

bogda46
  • bogda46

  • Posty: 42
  • Przepisy: 158
  • Artykuły: 19
Pyza napisał(a):

Jakiś czas temu koleżanka dała mi znać, że na NK jest mój przepis - nie pisałam do właściciela profilu tylko do administratora - właściciel został zbanowany i takie załatwienie sprawy uważam za jak najbardziej właściwe.
Natomiast na jednym z portali kulinarnych ktoś wstawił 2 moje przepisy i tam administratorzy nawet nie odpowiedzieli na moje maile....
Mnie chodzi o to żeby ktoś kto wstawia czyjeś przepisy albo zdjęcia nie udawał głupa. Wiedział skąd skopiować, widział czyja to praca a nie wiedział kogo zapytać o zgodę na wykorzystanie?! Jesteśmy dorośli i nie róbmy z siebie idiotów!

Doceniam zachowanie i przeprosiny bogdy, ale na Jej profilu nadal są skopiowane prace więc póki nie znikną...to w ogóle nie ma w/g mnie żadnej dyskusji


Ze swej strony nie widzę żadnych przeszkód aby usunąć Wasze przepisy , ale napiszcie mi o które konkretnie chodzi . Nie jestem jasnowidzem , a Wasze ostre słowa bez podania tytułów niczego nie rozwiązują

Odpowiedz na/ edytuj PRZEPROSINY