slowfood

Obserwuj wątek

Odp: slowfood

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Musze stanac w obronie jedzenia typu fastfood,pracowalam w Londynie przez pewien czas w caffe shopie,nie w centrum ale 4 strefie,czyli na peryferiach,jak by mozna powiedziec.Jedzenie moze nie bylo rewelacyjne(bo co moze byc rewelacyjnego w hamburgerze czy frytkach)ale wszystko bylo swieze,a naczynia wcale nie byly brudne czy niedomyte.Sami z nich jedlismy wiec kazdy pilnowal czystosci.Bylo tez kilka potraw,ktore szef sam przyrzadzal np.robil rewelacyjny steak pie.Sam gotowal.a potem doprawial i dusil mieso,sam robil ciasto.Co do masowki typu np.Mc Donald,mam mieszane uczucia,czasem sie skusze,choc generalnie nie jestem wielbicielka ich jedzenia,jak juz to wole hamburgera wlasnie z caffe shopu,czy jak w Polsce z budki.Swojemu dziecku pozwalam tak ok, raz w miesiacu (przewaznie kiedy jest ze mna na zakupch)zjasc cos z Mc Donalda,bo podobno to co zabronione najbardziej kusi

Odp: slowfood

Spenserek
  • Spenserek

  • Posty: 9
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 1
Tak zagrażaja otylości w Polsce! a czy jest lepsze od normalnej potrawy to tak nie uwazam! Moze jest szybsze i latwiejsze ale czy takie zdrowe! wole sama sobie w domu zrobic pitzze czy hamburgera albo frytki niz jeść coś robione na starym oleju, juz przypalonym, przynajmniej wiem co jem! A co do frytek to najzdrowsze sa te ktore mozna zrobic w piekarniku!

Odp: slowfood

darek112
  • darek112

  • Posty: 131
  • Przepisy: 172
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: slowfood

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Spoko spoko

Odp: Odp: Odp: Odp: slowfood

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
annajot napisał(a):

Yyyy?!?!?
Robilam w sensie smazylam...
ale zeby od razu posadzac mnie o oszustwo?
Po prostu widzialam, jak plywaja sobie caly dzien w tym samym tluszczu...

bez urazy...))))))))

Odp: Odp: Odp: slowfood

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Yyyy?!?!?
Robilam w sensie smazylam...
ale zeby od razu posadzac mnie o oszustwo?
Po prostu widzialam, jak plywaja sobie caly dzien w tym samym tluszczu...

Odp: Odp: Odp: slowfood

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
chef napisał(a):

nie oszukuj ...nie robiłaś frytek w kfc tylko smażyłaś... a tak na marginesie ile %ziemniaka jest w tychże frytkach ...39% hehe nieźle ale to prawda a tym w trasach to życzę wielu toalet po drodze ...hihi


Dziekujemy, na szczescie nie ma takiej potrzeby

Odp: slowfood

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
o to ciekawe pytanie Pewnie robią ekstruderem tak mi się wydaje

Odp: Odp: slowfood

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
annajot napisał(a):

Nie tylko kalorie w pozywieniu sa wazne, ale takze to, jak dlugo dany produkt jest trawiony... cos moze byc bardzo kaloryczne, ale szybko strawione, przez co predzej poczujemy glod i znow bedziemy musieli cos zjesc...


Fuj fuj... ja robilam frytki w kfc i nigdy bym ich juz do ust nie wziela
Chociaz trzeba przyznac, ze kiedys zajadalam sie nimi w makdonaldzie... a wg tej ich tabeli wartosci odzywczych, to jest najbardziej kaloryczna portawa...

nie oszukuj ...nie robiłaś frytek w kfc tylko smażyłaś... a tak na marginesie ile %ziemniaka jest w tychże frytkach ...39% hehe nieźle ale to prawda a tym w trasach to życzę wielu toalet po drodze ...hihi

Odp: slowfood

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
phi, dla mnie to smak sie liczy najbardziej

Odpowiedz na/ edytuj slowfood