Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

Obserwuj wątek

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

sugeruję że damian i artur to sklonowane konto- Pan " damian" niech oczekuje pozwu- jego klon mnie już nie interesuje

Odp: Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Kurcze ! kobitki...DOSYĆ ! Jak nie przestaniecie to Bahus wyśle do Was pluton egzekucyjny albo co gorsze... sam przyjedzie. A wtedy drżyjcie...Nic nie może być gorsze niż bezpośrednia realna interwencja Bahusa.

Bahus,zaintrygowałeś mnie.

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Kurcze ! kobitki...DOSYĆ ! Jak nie przestaniecie to Bahus wyśle do Was pluton egzekucyjny albo co gorsze... sam przyjedzie. A wtedy drżyjcie...Nic nie może być gorsze niż bezpośrednia realna interwencja Bahusa.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

..

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
damian1568,sam pokaż nam jak gotujesz a potem oceniaj oki

Odp: Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

damian1568 napisał(a):

Smakosz juz nie 1 raz straszysz policja hahahahahahahaha PRAWDA W OCZY KOLE hahahahahahahaah KŁĄMCZUCHA OSZUSTKA Ipo co załozyłas klon konta hahahahaha Współczuje ci tej prostoty Pewnie cały dzień myslałaś co by tu inteligentnego napisac i zabłysnć hahah Zazwyczaj same bzdury wypisujesz A może ci twój mąż na polu pisał. Bo kiedys pisałaś Że MASZ MĘŻA ROLNIKA!

Do Twej wiadomości mój mąż jest szanowanym spawaczem- a to że mamy pole, to nasza sprawa.Przesadziłeś. Jeszcze dzisiaj wszystko wydrukuję. W Poniedziałek idę na policję. Nie dość że jesteś bezczelny, to jeszcze moją rodzinę w to wciągasz. Ostrzegałam. Nie będę się więcej wdawać w te durne dyskusje, bo wbrew pozorom wolę czas poświęcić bliskim. Ta druga osoba która mi wysłała wiadomość żenującą na priv również zostanie pociągnięta do odpowiedzialności. Żegnam Nie miło

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

Babciagramolka
Proszę natychmiast zaprzestać tej nagonki bo tym razem ja jako Moderator zgłoszę wszystkich zachowujących się nieodpowiednio do Admina z prośbą o wyciągnięcie konsekwencji ( łacznie z blokadą kont klonów i ustaleniem po numerze IP kont podstawowych ) . To co wyrabiacie jest po prostu obrzydliwe .Rozumiem ,. że można krytykować czyjeś przepisy ale personalne wycieczki pod czyimś adresem to jest totalne świństwo. Jesli kogoś bawią takie zagrywki to sam sobie wystawia świadectwo.
Nie bronię przepisów Smakosz bo sama mam wiele do nich zastrzeżeń - ale to co innego od ubliżania personalnego . Merytoryczne uwagi pod przepisem ( powtarza merytoryczne ) to co innego niż takie teksty . To jest obrzydliwe .I nie potrzeba nam na stronie takich ,, obrońców" dobrego poziomu strony .
Admin będzie dopiero w poniedziałek i mam nadzieję, że wyciągnie wnioski z tego co tu zobaczy ( a i z poziomu ostatnich komentarzy ) .
Jak ktoś nie umie trzymać języka na wodzy i wyrażać się grzecznie to niech raczej zmieni stronę .

zmieniono 2 razy (ostatnio 27 lip 2012 18:03 przez Babciagramolka)

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

damian1568
Smakosz juz nie 1 raz straszysz policja hahahahahahahaha PRAWDA W OCZY KOLE hahahahahahahaah KŁĄMCZUCHA OSZUSTKA Ipo co załozyłas klon konta hahahahaha Współczuje ci tej prostoty Pewnie cały dzień myslałaś co by tu inteligentnego napisac i zabłysnć hahah Zazwyczaj same bzdury wypisujesz A może ci twój mąż na polu pisał. Bo kiedys pisałaś Że MASZ MĘŻA ROLNIKA!

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

martunia.kot@interia
I bardzo słusznie Marzenko!
Brawo!1

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

martunia.kot@interia
Jak Wam nie wstyd!
Poziom intelektualny dyskusji i osób ją prowadzących - mnie niż zero!
"Kółko wzajemnej adoracji" chce wykluczyć biedną dziewczynę i czepia się byle drobiazgów, wymagając np. sprecyzowania ile to szczypta soli. Przez takie idiotyczne zachowanie, króe wynmika z zazdrości robicie komuś krzywdę. Zajmijcie sięsobą i własnymi przepisami, które w wielu przypadkach pozostawiają wiele do życzenia. Najlepiej zgnoić kogoś i pisać bzdury i oczerniać, a same dodaję przepisy, których można się powstydzić ale " Kółko wzajemnej adoracji" taj je wychwala pod niebiosa i stawia na piedestale, pisząc o nich w samych superlatywach, że aż śmiać się chce z tego
Zajmijcie się sobą a nie szukacie dziury w całym, jeśli coś jest nie po waszej myśli to gnoicie ludzi, jedna hiena zaczyna a reszta zbiega się i kończy zaczęte dzieło, dzięki takim perfidnym ludziom strona traci, poniżacie ciężką pracę moderatorów, sugerujecie, że osoby są z rodziny właścicieli strony, jak Wam nie wstyd.
Same jak te hieny cmentarne rzucacie się na nagrody i komuś próbujecie to wmawiać, każdy robi to co lubi i co uważa za stosowne! Nagród nie braknie i dla Was też wystarczy. To każdego indywidualna sprawa dlaczego tu jest i ile dodaje przepisów, jeśli nie kradnie cudzych zdjęć, to wszystko jest ok, i nikomu nic do tego skąd i dlaczego wziął zdjęcie.
Te płytkie komentarze to czysta zazdrość i obawa, że ktoś może być po prostu lepszy i strach przed tym, że Wam nagród braknie!
Ogarnijcie się i zamiast działam w "kółku wzajemnej adoracji zacznijcie działać w pojedynkę, a to już takie proste nie jest. W grupie siła
Tylko pamiętajcie życie jest sprawiedliwe, Wy zniszczycie kogoś na stronie kulinarnej, Was sięgnie ręka sprawiedliwości w innej dziedzinie życia. Bo kto mieczem wojuje od miecza ginie- prosta zasada, ale sprawiedliwa!
Postawcie się w sytuacji gnojonych osób i pomyślicie co czują

Odpowiedz na/ edytuj Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz