Włamania na działkach

Obserwuj wątek

Odp: Włamania na działkach

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Mojemu chrzesnemu pare lat temu sie wlamali,wyczyscili mu chatke,byly tam dosc wartosciowe rzeczy jest lesniczym,bardzo mily facet,i po znajomosciach jakos sobie poradzili ))

Odp: Włamania na działkach

marietta
  • marietta

  • Posty: 57
  • Przepisy: 2157
  • Artykuły: 15
Radzę założyć na takich pułapki kolczaste,oczywiście głęboko ukryte,by nie zdążyli
ich uniknąć.

Odp: Włamania na działkach

Marika_1961
O to jest teraz wlasciwy czas dla wlamywaczy.Przykre ale to chyba jest wszedzie.U nas prubowali tez sie juz parokrotnie wlamac ale do mojej altany wlamac sie nie jest latwo)) mam metalowe drzwi i do tego zabezpieczne dodatkowymi bolcami,sa solidne,chociaz wcale na takie nie wygladaja-a w oknach mam zaluzje ktore ida do gory od srodka....Ale jak widac jakby tak sie im udalo to maja co wynosic .teraz ze z altany nie moga to kradna rosliny i kwiaty to to jest na porzadku dziennym,co przyjde na dzialke to mi czegos brakuje szczegolnie jesli chodzi o nowosci kwiatowe.Tydzien dwa i nie ma.Mamy ubezpieczenie ale ono nie dotyczy roslin tylko domku i jego zawartosci...
obrazek obrazek obrazek

Włamania na działkach

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Dziś włamali mi się do altany...nie zginęło nic bo i nie miało co, ale zniszczyli drzwi wyłamując razem z futryną. Jedno co zabrali to zawór do wody, którego nie zdążyłem odkręcić. Czy też tak macie?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Włamania na działkach