Konkurs: 4 pory Roku

Konkurs: 4 pory Roku

Cztery Pory Roku Kulinarnie!

To konkurs, dzięki któremu wybierzemy potrawy będące królami wiosny, lata, jesieni i zimy. Każda pora roku jest wyjątkowa. Tę niepowtarzalność łatwo zauważyć w kuchni. Wiosna obdarowuje nas nowalijkami, lato zasypuje świeżymi owocami i warzywami, jesień przynosi pokłady grzybów, zima zaś nakazuje wykorzystać te składniki, które pozwolą ogrzać i nasycić organizm.

Zróżnicowanie pór roku sprawia, że kuchnia zyskuje na atrakcyjności.
Zachęcamy Was do zabawy, która wymaga myślenia sezonowego!

Edycje

Sezon rozpoczęty!

Konkurs: 4 pory Roku - Wiosna

I edycja
Wiosenne Przebudzenie

Wiosna to czas, kiedy wszystko wokół budzi się do życia. Bazary zapełniają się świeżymi owocami i warzywami. To właśnie wiosną rozglądamy się za zieloną sałatą, chrupiącą rzodkiewką i delikatnymi szparagami.

Dowiedz się więcej
Konkurs: 4 pory Roku - Lato

II edycja
Letnie Orzeźwienie

Kiedy nadchodzi upragnione lato, nie tylko zaczynamy ubierać się lżej, ale także odżywiać w ten sposób! Sezon letni obfituje w świeże owoce i warzywa, dzięki którym możemy wyczarować kolorowe, pyszne i lekkie potrawy.

Dowiedz się więcej
Konkurs: 4 pory Roku - Jesień

III edycja
Dary Jesieni

Jesień to okres przejściowy, w którym przygotowujemy się na nadejście chłodów. Tempo naszego życia po intensywnym lecie spowalnia, zaczynamy odżywiać się inaczej. To czas, kiedy z owoców i warzyw.

Dowiedz się więcej
Konkurs: 4 pory Roku - Zima

IV edycja
Komfortowa Kuchnia Ziomowa

Zima to czas odpoczynku i ogólnego spokoju. Nastrój ten dość szybko przenika do naszych kuchni. Na pierwsze miejsce wysuwają się sycące potrawy mięsne, rozgrzewające i treściwe zupy, czy pachnący dzieciństwem domowy chleb.

Dowiedz się więcej