Sposób przygotowania:
Babka w kolorowe łatki
Miksujemy jaja na puch z cukrem. Masa potraja się. Dodajemy mąkę przesianą z proszkiem do pieczenia Olej dodajemy do ciasta oraz kefir . Ciasto dzielimy na 4 części , najlepiej do miseczek przelać po równo. 1 miseczka dodajemy kisiel cytrynowy 2 miseczka dodajemy kisiel truskawkowy 3 miseczka dodajemy kakao 4 miseczka dodajemy masę makową z puszkiFormę smarujemy margaryną i obsypujemy mąką Wkładamy ciasto łyżką na przemian aby powstały łatki. Pieczemy 60 minut w 170 stopniach Lukier cytrynowy Cukier puder szklanka Sok z cytryny , tyle by powstał lukier podczas robienia sprawdzamy sami .
![Babka w kolorowe łatki Babka w kolorowe łatki](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/babka-w-kolorowe-latki-275782.jpg)
![Babka w kolorowe łatki Babka w kolorowe łatki](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/babka-w-kolorowe-latki-275783.jpg)
![Babka w kolorowe łatki Babka w kolorowe łatki](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/babka-w-kolorowe-latki-275784.jpg)
![Babka w kolorowe łatki Babka w kolorowe łatki](https://static.gotujmy.pl/ZDJECIE_GALERIA_B/babka-w-kolorowe-latki-275785.jpg)