Co dzisiaj na podwieczorek?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Co dzisiaj na podwieczorek?

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
luna napisał(a):

Bardzo slonecznie i goraco dzisiaj, na podwieczorek chlodzi sie arbuz

U mnie dziś też arbuz, ale normalnie 10 kilo żywej wagi. Takiego olbrzyma znalazłam w Biedronce. Kto uwielbia abruzy tak jak ja, to niech się częstuje.
obrazek

Odp: Co dzisiaj na podwieczorek?

Babciagramolka
,,...O zielony Konstanty...":
,,...o srebrna Natalio ...na stole stoi dzbanuszek z konwalią ..." Coś mnie naszło na herbatkę z Gałczyńskim .A do tego zielony deser galaretkowy.
obrazek

Odp: Co dzisiaj na podwieczorek?

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Bardzo slonecznie i goraco dzisiaj, na podwieczorek chlodzi sie arbuz
obrazek

Odp: Co dzisiaj na podwieczorek?

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Bunia serwuje ostatnio tak pyszne deserki, az jej pozazdroscilam
obrazek

Odp: Co dzisiaj na podwieczorek?

Babciagramolka
Nie ma sprawy- adoptuję wszystkiech ale na raty bo teraz to mam chyba dość . Chłopaki spadły mi na głowę z godziny na godzinę ( wcześniejsze wakacje mają ). Córa organizuje życie w Anglii , zeby Rodzinkę wreszcie zabrac , a tu zięć się pochoroweał i leży w szpitalu ( nic groźnego ale leczenie długie ok miesiąca musi brac leki pod kontrolą ) .No i miotam się , zeby wszystko pogodzić .A ,,Panowie " wykorzystują - słodzą az miło ,, Buniu wiesz jak my cię kochamy " , itp itd, .I weź i nie piodstawiaj pod nos .Teraz ganiają na podwórku ale kaszę mannę na gesto juz sobie zamówili i bułeczki z konfitura do tego i herbatkę malinową .Mam, jeszcz pól godziny luzu .

Odp: Odp: Co dzisiaj na podwieczorek?

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Babciagramolka napisał(a):

Znów mnie ,, zmusili " ( wnuki ) do gotowania budyniu .Tym razwem ,, Budyń kakaowy , domowy wg Buni "


Buniu ja bym z chęcią została Twoją wnuczką,żeby załapać się na te Twoje smakołyki!

Odp: Co dzisiaj na podwieczorek?

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Oj, wnuki daja Tobie popalic Buniu, juz widze jak ich rozpieszczasz swoimi kulinarnymi smakolykami

Odp: Co dzisiaj na podwieczorek?

Babciagramolka
Znów mnie ,, zmusili " ( wnuki ) do gotowania budyniu .Tym razwem ,, Budyń kakaowy , domowy wg Buni "
obrazek

Odp: Odp: Co dzisiaj na podwieczorek?

Babciagramolka
Pyza napisał(a):

Buniu, czy to ta wiśniowa?


Tak- pyszna jest sama w sobie ( pachnie kawą i wiśniami ) a jeszcze z naleweczką - mniem - zaraz mi się humor poprawił .( tylko wiśni nie było - czereśnie udają wiśnie - a co tam - jak sobie strzeliłam kielonka nalewki to już mi nie różnica )

Odp: Co dzisiaj na podwieczorek?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Buniu, czy to ta wiśniowa?

Odpowiedz na/ edytuj Co dzisiaj na podwieczorek?