Co jutro na obiad?

Obserwuj wątek

Odp: Co jutro na obiad?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
a jeszcze mi sie przypomnialo, tu jest taki program w tv "come dine with me", piecioro obcych sobie (przeroznych) ludzi gotuje kazdy po kolacji, ktore razem jedza i sie potem oceniaja, kto zwyciezy dostaje £1000, moga gotowac co chca tylko ze 3 dania musza byc, wiecie kto ma najczysciej w domach i najczysciej gotuje? ( w sensie kuchnia ciagle lsni)

Odp: Co jutro na obiad?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
cos w tym moze jest ale ja wam powiem ze najgorsi faceci jakich ja znam sa znowoz pracowitymi pedantami.... znowu jakis zloty srodek jest najlepszy

Odp: Odp: Co jutro na obiad?

malgorzata
to prawda!

Odp: Co jutro na obiad?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
najgorszy facet to brudas i leń !

Odp: Odp: Odp: Odp: Co jutro na obiad?

malgorzata
taaa...on ma swoj "system" ktorego ja nigdy nie zdolam pojac!

Odp: Odp: Odp: Co jutro na obiad?

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
malgorzata napisał(a):

cremebrule napisał(a):

okropniak! swoja droga to podziwiam te zony co po gotujacych mezach sprzataja, ale uwaga, moja mama wytrzymala to tylko do czasu!
Czy ktoras z kobiet ma meza ktory sprzata po jej gotowaniu?

Tak! Ja mam takiego chlopa! Jak ja gotuje ( co sie raczej rzadko zdarza) kuchnia wyglada jak po pobojowisku. Zagadka dla mnie jest to, jak on to robi, ze przygotowywujac nawet najbardziej pracochlonna i czasochlonna potrawe kuchnia wyglada...NORMALNIE...
Moj maz sprzata kuchnie po moim i swoim gotowaniu. Zawsze.

brawo dla twojego ... po prostu jest lepiej zorganizowany

Odp: Co jutro na obiad?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Malgorzata, zamienie swojego meza na twojego!
Oczywiscie zartuje, moj jest kochany i czasami tez pozmywa... ale w tym temacie troszke Ci zazdroszcze

Odp: Odp: Co jutro na obiad?

malgorzata
cremebrule napisał(a):

okropniak! swoja droga to podziwiam te zony co po gotujacych mezach sprzataja, ale uwaga, moja mama wytrzymala to tylko do czasu!
Czy ktoras z kobiet ma meza ktory sprzata po jej gotowaniu?

Tak! Ja mam takiego chlopa! Jak ja gotuje ( co sie raczej rzadko zdarza) kuchnia wyglada jak po pobojowisku. Zagadka dla mnie jest to, jak on to robi, ze przygotowywujac nawet najbardziej pracochlonna i czasochlonna potrawe kuchnia wyglada...NORMALNIE...
Moj maz sprzata kuchnie po moim i swoim gotowaniu. Zawsze.

Odp: Co jutro na obiad?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
:p :p :p rece opadaja...

Odp: Odp: Co jutro na obiad?

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

okropniak! swoja droga to podziwiam te zony co po gotujacych mezach sprzataja, ale uwaga, moja mama wytrzymala to tylko do czasu!
Czy ktoras z kobiet ma meza ktory sprzata po jej gotowaniu?

no wiesz ... zawsze tak jest jest że jak chef gotuje to pomoc sprząta ... jak to mówią ,..."trzeba było się uczyć"...

Odpowiedz na/ edytuj Co jutro na obiad?