Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Obserwuj wątek

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
A ja tak cichutko przypominam o moim wstawionym zdjeciu,dalej go nie zaakceptowano.

Odp: Odp: Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Tak, pojawił się błąd z liczeniem lat i liczeniem tygodni.
msewka - wyleciało mi z głowy, że miałam przejrzeć te twoje bany - skaranie z tym urlopem - od tygodnia nie mogę się obrobić i wyjść z zaległości.

A propos: wciąż przeprowadzam rekrutację wśród doświadczonych gotujmowiczów na moderatorów. Zgłaszajcie się na priv. Chcę mieć kogoś z wewnąrz, bo ci zewnętrzni nie rozpoznają was po nickach, nie śledzą forum, więc banują jak leci a ja się muszę tłumaczyć potem. Pozdrawiam Tit

Odp: Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

A ja jestem tylko na gotujmy.pl,nie znajdziecie moich przepisow na innych portalach.

Więc czemu nie ma Twojego ponczu w rankingach? Wg. mnie jest świetny i ma dużą szansę na wygraną.A nigdzie go nie znalazłam.
Po nowym roku coś się po prostu pomieszało z tygodniami.

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
A ja jestem tylko na gotujmy.pl,nie znajdziecie moich przepisow na innych portalach.

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Może zapytam inaczej, od którego dnia liczycie tydzień pierwszy 2010 roku w rankingach.Jeśli są tam przepisy dodane wczoraj, czyli 8-ego ,to chyba już drugi tydzień.A skoro nie ma w nim kilku stron przepisów (wszystkich po kolei-więc to chyba nie bany) dodanych zaraz na początku roku , to coś Wam umknęło.
Nie piszę tego złośliwie, po prostu nie mogę dojść o co chodzi.Pozdrawiam i cierpliwości i wytrwałości życzę.

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Na każdej stronie występuję pod tym samym nickiem, czyli msewka.Dodaję na stronach:
mojegotowanie, winiary, mojeciasto.
Zresztą jest też moje zdjęcie.
Zauważyłam,że nie tylko ja na tych stronach dodaję przepisy i jakoś ich nie banowano.Zawsze najpierw wrzucam przepis na gotujmy.pl a dopiero później na inne strony.I skoro są zaakceptowane na gotujmy.pl ( a są) to nie rozumiem, o czym mówimy.Chyba mnie Tit nie zrozumiałaś.
Przepisy zatwierdziliście , tylko nie ma ich w rankingu .

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Babciagramolka
W temacie własnych przepisów na innych stronach ( czasem pod innymi nickami ) .Myślę ,że można by to prosto rozwiązać .W profilu każdego z nas jest miejsce na napisanie czegoś o sobie ( tylko czemu nie jest to widoczne dla innych ) i każdy z tych , których to dotyczy wpisał by -,, moje przepisy są wstawione na innych stronach kulinarnych pod nickami ...aaa, bbb, ccc ".
I już wiadomo .
Wymienianie stron na których są nie ma większego sensu bo , każdy z nas pojawiał się czasem na jakiejś stronie na próbę , biorąc udział w jakimś konkursie itp , a potem znikał z tej strony .Nie przypuszczam byśmy mnożyli byty w nieskończoność - więc będzie to ze 2-3 nicki .

Odp: Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

To pewnie bany, czyli kopie w internecie - może twoje własne. Po urlopie nie mogę się opędzić od bieżączki, ale dajcie mi jeszcze chilkę, wszystko wróci do normy. Jeśli masz dwie lub więcej tożsamości i wstawiasz do internetu podwójne przepisy, to moderator znajduje go i banuje i dopiero a potem wyjasniam. Daj znać kim jesteś na innych portalach, a nie będzesz banowana Pozdr . Ttt

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
A ja dodałam przepisy w styczniu i nie ma ich w żadnym rankingu, pomimo że są w nim przepisy później dodane.Nie bardzo wiem o co chodzi.I wielu innych osób także np. poncz Anuli.A był to pierwszy tydzień stycznia.

Odp: Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Dosc dawno dodalam zdjecie faworkow,do przepisu(nie mojego) i jak go nie byo tak nie ma,caly czas jeszcze czeka na akceptacje.

Odpowiedz na/ edytuj Co sie dzieje ostatnio z dodawaniem przepisow?