co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)

Obserwuj wątek

Odp: co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)

MAGDALENA80
No to juz odwiedzam

Odp: co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)

mysliwa
  • mysliwa

  • Posty: 253
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
ale ja juz jestem po trzydziestce i nic! czesto kupuje ciuszki z dzieciecych kolekcji!
Tak w Wogole to Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej prywatnej stronki
www.basiamysliwa.com
gdzie po zarejstrowaniu sie na forum Bedziemy mogli porozmawiac swobodnie na kazdy temat!
Jak narazie nie ma tlumow ..ale licze na Odwiedziny i opinie,ktore sa Dla Mnie Bardzo Wazne,abym mogla stronke doprowadzic do "Perfekcji"
Dziekuje za wszystkie porady! )

Odp: co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)

MAGDALENA80
aha moja waga to 50 kilo juz od 15 lat i stoi w miejscu

Odp: co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)

MAGDALENA80
MYSLIWA ja mam podobny problem nie moge przybrac na masie a juz za mna dwie ciazy no i sie przytylo nawet 30 kg ale dwie godziny po porodzie nie bylo nawet widac ze urodzilam wlasnie, nawet brzuch mi zanikl,moja przemiana materii nazywa sie super turbo,polykam jak ty jedzenie i nawet nie przybywa jeden kilogram,bylam nawet u lekarza ale on powiedzial ze prawdopodobnie to zostanie tzn.ze taka szczupla bede do konca moich dni albo po 30-40 cos dojdzie do przytycia no miejmy nadzieje aha diet stosowalam juz niejednej i nic tak wiec mysle zostaw to moze przyjdzie samo ze przyyjemymiejmy nadzieje

Odp: co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Nie mam żadnej idei żeby przytyc Ja nie jem, ja objadam się , ciasto to co drugi dzien piekę i nic......

Odp: co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)

mysliwa
  • mysliwa

  • Posty: 253
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
acha...,co do "diety na przytycie",to Chcialabym aby byla
Smaczna,Zdrowa i Tluczaca!

Odp: Odp: co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)

mysliwa
  • mysliwa

  • Posty: 253
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
Mam bardzo szybka przemiane materii.Na apetyt nie narzekam,wrecz zajadam sie bez ograniczen! Moj Narzeczony czesto sie dziwi "gdzie ja to wszystko mieszcze? ",poniewaz ilosci jakie jem nie sa po Mnie widoczne,a u Niego szybciutko widac kazda zmiane

Odp: co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)

To zależy czy masz problem z brakiem apetytu czy raczej bardzo szybką przemianę materii. Poza tym nie wiem na jakiej diecie Ci zależy: po prostu wysokokalorycznej, smacznej i tuczącej czy też zdrowej i tuczącej.

co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)

mysliwa
  • mysliwa

  • Posty: 253
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
W przeciwienstwie do zapewne Wiekszosci,Ja Chcialabym Troche PrzytycPoniewaz moja waga utrzymuje sia na poziomie 48 kg juz od kilku albo i nastu lat!
Ogolnie nie moge narzekac,aczolwiek Chcialabym ,ze tak powiem "wreszcie o numer albo dwa przybrac nw objetosci Kobiecych Ksztaltow "
Ktos ma Jakas Idee..?

Odpowiedz na/ edytuj co zrobic ,zeby Przytyc..? ;)