Coś na chleb, czyli domowe pasty

Obserwuj wątek

Odp: Coś na chleb, czyli domowe pasty

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja osobiście uwielbiam pastę z czerwonej fasoli. Naprawdę pyszna i do tego zdrowa. Czy ktoś z Was słyszał o paście ze szpinaku?

Odp: Coś na chleb, czyli domowe pasty

zuzankooowa
Ja też ostatnio robiłam hummus. Tylko trochę za mało sezamu miałam i mało mi wyszło pasty tahini, więc miał trochę mało wyrazisty smak, ale do pieczywa razowego ze słonecznikiem i do bułeczek z oliwkami był całkiem smaczny
Lubię też taka pastę z suszonych pomidorów i guacamole

Odp: Coś na chleb, czyli domowe pasty

MaxiQueen
  • MaxiQueen

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja robię taką pastę: blenderuje surowy por, ugotowane na twardo jajka, ser żółty i majonez Pychota! +sól, pieprz

Odp: Coś na chleb, czyli domowe pasty

Kira.Kowalska
Spoko bazą pod pasty jest ciecierzyca (wykorzystywana właśnie do hummusu)/ Wiem, że feta tez jest yummy, natomiast cieciorka z suszonymi pomidorami robi robotę.

Odp: Coś na chleb, czyli domowe pasty

helpless
  • helpless

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pyszne te pasty Ja zrobiłem niedawno hummus i chyba to nie jest moja ulubiona pasta (chociaż z dnia na dzień była lepsza). Najlepiej wybrać produkty które sie lubi. U mnie to tuńczyk, jajko, serek wiejski i wszystkie możliwe warzywa

Odp: Coś na chleb, czyli domowe pasty

SuperInterior_pl
Z mojej strony mogę polecić pasztet z cukinii,pieczony w piekarniku,idealnie nadaje się do smarowania na kanapki a poza tym jest bardzo zdrowy,więc łączymy przyjemne z pożytecznym.

Odp: Coś na chleb, czyli domowe pasty

ania.kater
Też robię podobną pastę, czasami z serka wiejskiego. A oprócz tego często gości u mnie pasta jajeczna

Odp: Coś na chleb, czyli domowe pasty

milena86
  • milena86

  • Posty: 2
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 0
Ja z kolei uwielbiam prostą pastę do chlebka z wykorzystaniem serka naturalnego Bieluch i świeżych warzyw. Opakowanie Bielucha naturalnego mieszam z pokrojoną w drobną kostkę rzodkiewką i świeżym ogórkiem (czasami także ze szczypiorkiem). Idealna pasta na śniadanie, zwłaszcza w połączeniu z chlebem razowym dobrej jakości

Odp: Coś na chleb, czyli domowe pasty

Pasta parówkowa ? Zainteresował mnie ten post
Ja proponuję pastę z łososia wędzonego. Kupuję łososia wędzonego suempol, dodaję szczypiorek, odrobinkę koperku (bo bardzo lubie) no i pasta gotowa

Odp: Coś na chleb, czyli domowe pasty

Ms.Alice
  • Ms.Alice

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja ostatnio zmiksowałam czerwona fasolę z puszki, z dwoma ząbkami czosnku, łyzką oleju i odrobiną słonecznika. Wyszło super. Lubię też pastę z awokado.

Odpowiedz na/ edytuj Coś na chleb, czyli domowe pasty