Czy panowie wstają?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Czy panowie wstają?

Anula napisał(a):

Kazik jak napisales ,,co kupiles to zjedz,, to przypomnialo mi sie jak Waldus z ,,Kiepskich,, kupil wlochate kartofelki.


Ja też kiedyś kupiłem 2 kg kiwi -"włochatych kartofelkow" ale moje córy wówczas 8 i 3 latka, stwierdziły że są lepsze od tych "białych bez skórek", szczególnie ta młodsza byla zachwycona nimi, starsza już znala ich smak.
Tylko, że dla mnie nie bardzo wystarczyło na drugi dzień.

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 maj 2009 16:38 przez 45Kazik)

Odp: Czy panowie wstają?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Kazik jak napisales ,,co kupiles to zjedz,, to przypomnialo mi sie jak Waldus z ,,Kiepskich,, kupil wlochate kartofelki.

Odp: Odp: Czy panowie wstają?

ulcia21 napisał(a):



Bo Ci mlodzi to juz mysla calkowicie inaczej*********.,siatki powinny zony nosic,miejsca im ustepowac bo Oni zmeczeni przeciez sa....



Ciekawa "obserwacja", ciekawe z czego wynika ten wniosek.
Same mamunie/ żonusie uczą tego: sama kupię, bo jak ty kupisz to pies tego by nie zjadł ...a może właśnie tak trzeba byłoby: co kupiłeś to to zjedz ...
Tylko pamiętajcie jeszcze o podziale obowiązków w domu: każdy niech robi to co najlepiej potrafi (może nie chwaląc się, jestem wyjątkiem, że potrafię wiele rzeczy sam zrobić, naprawić i nie cierpię sprzątania mieszkania -sam po swoich majsterkowaniach to co innego, sprzątam).
Jeśli Wasi Panowie nie mają "lewych rąk" ...to uszanujcie to i nie narzekajcie na NAS MEZCZYZN i czasem napiszcie coś o NAS pozytywnego. Jak na razie "konia z rzędem" tej z Was, która odnajdzie na naszym forum coś pozytywnego o płci brzydkiej. Nie liczę zdawkowych ochów i achów nad wypowiedzią, przepisem etc.
Która z Was pochwaliła się: oto danie/ coś/ idp. ...wykonane przez mojego Mężczyznę... znajdźcie coś(!)...
Same chcecie być chwalone, rozumiem to ale też dajcie nam, facetom nieco radości, tym bardziej że brak NAS na naszym forum ... plaża pod tym względem, faceci uciekaja.
Może z mojego powodu? ... no kurczaczki, nie pomyślałem o tym. Znów popełniłem błąd.

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 maj 2009 13:09 przez 45Kazik)

Odp: Odp: Czy panowie wstają?

Anula napisał(a):

Oj Kaziu,zeby to sie zawsze sprawdzalo,sama znam kilka rodzin gdzie w domu rodzinnym przestrzegano dobrych starych zasad mamie trzeba bylo pomagac i sznowac,a jak poszedl z domu to chulaj dusza piekla nie ma,i zasady z domu wyniesione poszly w las.Ale to oczywiscie nie jest regula.


Oczywiście, że to nie reguła, tylko jak czasem czytam że : " ci dzisiejsi młodzi to sa tacy siacy i owacy to mnie lekko trzęsie, bo zapominamy o tym, ze kiedys też było tak samo, tylko że mniej o tym się mówiło, teraz w i-necie wymianiamy sie różnymi info i wydaje się nam, że kiedyś to ...ohophohoho...a faktycznie mało o tym sie mówiło. Faktem jest że zdziczenie jestwiększe ale samiśmy sobie winni:pozwalamy na chamstwo młodym w miejscach publicznych bo ... "co nas to obchodzi", najłatwiej jest narzekać na forum, a w życiu siedzieć cicho .
Zwroćcie uwagę, nawet na naszym forum: broń Boże skrytykować kogoś wwypowiedzieć sie w sposób zdecydowany bo zaraz dostaje sie epitet w stylu(%$#$"?$) ale jak młodemu komuś "pokrywka podskoczy" to trzeba pochylić łeb i zamknąć się, bo jest się : (%%$#$#)
Nazwanie "rzeczy po imieniu" jest " be" w imię ... właśnie, w imię czego.
spokoju(!?) na forum.
Nawet ryzykiem jest skrytykowanie/ocena przepisu ...szczególnie osoby młodej

Odp: Czy panowie wstają?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Oj Kaziu,zeby to sie zawsze sprawdzalo,sama znam kilka rodzin gdzie w domu rodzinnym przestrzegano dobrych starych zasad mamie trzeba bylo pomagac i sznowac,a jak poszedl z domu to chulaj dusza piekla nie ma,i zasady z domu wyniesione poszly w las.Ale to oczywiscie nie jest regula.

Odp: Czy panowie wstają?

"Panowie" jak zwykle nie mają nic do powiedzenia, nie chcą z Paniami dyskutować boją się(?) dostać po łbie , natomiast mężczyźni czyli "faceci" potrafią się zachować stosownie do sytuacji.
Czy młodzi (tylko!?) uważają, że żony powinny nosić siatki etc. , chyba nie jest to tak całkiem, to tylko powielane, aż do znudzenia(!) powiedzonko nt młodzieży. Parafrazując pewne stareńkie powiedzenie odpowiem:
...takie synów obyczaje
jakie starsze pokolenie daje,
mężowie też potrafią nosić siatki
tylko jeśli tego nauczą ich matki,
Tak więc nie narzekajcie na mężczyzn i mówiąc między nami,
pamiętajcie, żebyście jako Matki, mogły chwalić się swoimi Synami.

Odp: Czy panowie wstają?

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0


Bo Ci mlodzi to juz mysla calkowicie inaczej*********.,siatki powinny zony nosic,miejsca im ustepowac bo Oni zmeczeni przeciez sa....

Odp: Odp: Czy panowie wstają?

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
ulcia21 napisał(a):


Malo juz jest takich Panow ,ktorzy by wstali.To juz wymarly gatunek,a szkoda.

he, he podobało to mi się

Odp: Czy panowie wstają?

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0

Malo juz jest takich Panow ,ktorzy by wstali.To juz wymarly gatunek,a szkoda.

Odp: Odp: Czy panowie wstają?

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

i udaja,ze ich tu nie bylo zeby sie nie musieli tlumaczyc

pewnie tak he, he, he

Odpowiedz na/ edytuj Czy panowie wstają?