Dieta cud!

Obserwuj wątek

Odp: Dieta cud!

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No powiem wam, że coś w tym jest, że tak nie zawsze zrzucanie kg idzie łatwo i przyjemnie. Ale warto stosować diety takie jak Cambridge, które nie są oparte na glodzeniu się, ale na zdrowych sprawdzonych przepisach na które zawsze ma się dostęp. Do tego produkty, które pomagają w tym procesie chudnięcia i już chudnięcie nie staje się znów takim cudem.

Odp: Odp: Dieta cud!

ania.kater
glipa22 napisał(a):

Nie ma czegoś takiego jak dieta cud. Żeby schudnąć trzeba pójść do dietetyka i się stosować do tego co on powie.


Pamiętam jak moja mama uwielbiam powtarzać "Dieta cud - cud jak schudniesz"
Może to nie jest największa mądrość świata, aczkolwiek w tych kilku słowach zawiera się sporo prawdy

Odp: Dieta cud!

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No właśnie w diecie Cambridge, o której pisałam jest się cały czas pod kontrolą dietetyka. Też uważam, że warto byś pod opieką lekarza. Zarówno jeśli chodzi o wsparcie jak i po prostu nie każdy może liczyć na wsparcie bliskich, a jednak tu można wszystkimi wątpliwościami się podzielić.

Odp: Dieta cud!

glipa22
  • glipa22

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie ma czegoś takiego jak dieta cud. Żeby schudnąć trzeba pójść do dietetyka i się stosować do tego co on powie.

Odp: Dieta cud!

gugaro87
  • gugaro87

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dieta cud nie istnieje, żeby schudnąć trzeba się ruszać i poprostu zdrowo jeśc.

Odp: Odp: Odp: Dieta cud!

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To już wole jednak postawić na jakąś dietę Wtedy dostosowując się do wszystkiego może czekać cierpliwie na oczekiwany cud Swoją drogą fajne są diety w których można być pod kontrolą dietetyka. Cambridge ma na początku jako pierwszy krok konsultację z dietetykiem i wypełnienie karty zdrowia. Myślę, że ze spokojnym sercem, że dieta nie zniszczy nam zdrowia można także spokojnie oczekiwać rezultatów.

Odp: Odp: Dieta cud!

Dorcia
  • Dorcia

  • Posty: 19
  • Przepisy: 46
  • Artykuły: 0
Dieta cud-jem wszystko i czekam na cud

Odp: Dieta cud!

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mnie się podoba w diecie Cambridge, że posiłki są przykładowe podane i są na prawdę smaczne, bo kilka przetestowałam. Pełna opieka dietetyka sprawia, że można podpytywać i liczyć na wsparcie. Wielu osobą, którym brak silnej woli taka motywacja duże daje.

Odp: Odp: Dieta cud!

Ela Dz
  • Ela Dz

  • Posty: 18
  • Przepisy: 730
  • Artykuły: 13
Żeby nie mieć efektu jojo...trzeba zmiany wprowadzić na całe życie. Walka z kilogramami, a później z utrzymaniem wagi to jak walka z nałogiem. Z tą różnicą..że inni nałogowcy mogą całkiem odstawić powód swoich cierpień, a jedzenia odstawić się nie da.
Raz powstałe komórki tłuszczowe nie obumierają jak chudniemy. One się obkurczają i czekają przyczajone, na przypływ większej ilości kalorii. A wtedy rosną, szybko i bezlitośnie.
Pewnie można korzystać z podpowiedzi różnych diet i wybrać coś dla siebie, ale rozsądnie. Bez popadania ze skrajności w skrajność...to się nie popłaca.
Kilka lat trzymam swoją wagę po schudnięciu...i można utrzymać swój sukces, ale trzeba bardzo o niego dbać.

Odp: Dieta cud!

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak dla mnie przy odchudzaniu to dietą cud można nazwać dietę Cambridge. Z najlepszych rezultatów można podać przykład mężczyzny, który w pół roku zgubił 50 kg. Dieta ta nazywana jest dietą "ostatniej szansy" i taka też mi się wydaje. Ogromnym plusem jest bezpłatna wstępna konsultacja ze specjalistą i kontrola specjalisty przez cały okres trwania diety. Odpowiednie rozłożenie jej w czasie pozwala całkowicie pozbyć się efektu jojo co dla mnie już jest kolejnym wielkim plusem. Ktoś z was próbował ?

Odpowiedz na/ edytuj Dieta cud!