Gotowanie na parze

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotowanie na parze

babciajagna
A mógłbyś mi coś polecić do gotowania na parze z tego sklepu? ( usunięte przez moderatora)
Mam kupon rabatowy do tego sklepu

Odp: Gotowanie na parze

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam ryby na parze (jak się je dobrze doprawi to smakują naprawdę wyśmienicie).

Odp: Gotowanie na parze

Tengi
  • Tengi

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dokładnie wszytko co ugotujemy na parze jest zdrowe a czy smaczne to już zależy według mnie od gustu ja osobiście przepadam za kalafiorem i fasolką szparagową

Odp: Gotowanie na parze

eKuchnia_com
W zasadzie wszystko co ugotuje na parze jest smaczne i zdrowe,szczególnie lubimy ryż z warzywami oraz rybę,to nasze ulubione dania

Odp: Gotowanie na parze

Szybko Szybkowar
Ja również używam szybkowaru. Więcej na ten temat jest na moim blogu www.szybkoszybkowar.com, który jest o gotowaniu w szybkowarze. Zapraszam serdecznie wszystkich miłośników gotowanego i zdrowego jedzonka. No i oczywiście nie tylko. Blog jets dla wszystkich i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie

Odp: Gotowanie na parze

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Odkąd kupiłam elektroluxa piekarnik parowy ten 3w1 bardzo często przygotowuje na parze wszystko niemalże. Wszystko co normalnie gotuje się w wodzie można zrobic wtedy na parze. Uwielbiam to, ze nawet z pomidorów łatwo odchodzi wtedy skórka. na gołąbki kapusta ugotowana tak na parze w max 30min jest już dobra.

Odp: Gotowanie na parze

ania.kater
Ja mam wyłącznie taką nakładkę na garnek, ale całkiem szybko i sprawnie mi się na tym gotuje - szczególnie często robię w ten sposób brokuła i kalafior

Odp: Gotowanie na parze

Gastrosklep.pl
Witam na forum Ja bardzo często gotuje na parze,polecam rybkę z ryżem,wyśmienita i zupełnie inny smak. Wystarczy mieć tylko dobry parowar.

Odp: Gotowanie na parze

Comarchewka
Muszę koniecznie kupić sobie szybkowar, moj tata glównie gotuje na parze, dzięki niemu przekonałam się, że napradę smaczne dania wychodzą, a do tego jeszcze jakie zdrowe.

Odp: Gotowanie na parze

marta3432
  • marta3432

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam gotowanie na parze! Nie dość, że naprawdę zdrowe, to jeszcze ta oszczędność czasu Wrzucam ziemniaki, brokuły i rybę i mam czas dla siebie

Odpowiedz na/ edytuj Gotowanie na parze