Gotowanie na parze?

Obserwuj wątek

Odp: Gotowanie na parze?

culinarylover00
Mam zwykły, dość stary i tani parowar, ale warzywa wychodzą bardzo dobre, jędrne i smaczne.

Odp: Gotowanie na parze?

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam parowar "piętrowy", więc można przyrządzać dwie potrawy jednocześnie, nie ukrywam, że to bardzo wygodne. Polecam!

Odp: Gotowanie na parze?

Jagoda_Pobruc
Ja od dawna posiadam multicookera i przyrządzam potrawy na parze. To nie prawda że smakują jak papier, to kwestia przyrządzenia. Ja mam starego panasonica, ale czas wymienić bo codzienna eksploatacja wdaje mu się we znaki. Jeżeli potrzebujesz też przepisów na ciekawe potrawy służę pomocą

Odp: Gotowanie na parze?

rashi
  • rashi

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gotowanie na parze jest ekstra. Wciągnęłam się w to. Mam specjalny garnek z philipiaka, który mi to bardzo ułatwia. Takie zwykłe z wkładem jak durszlak są dobre na początek zabawy i raczej dla singla, ale ja wolałam od razu kupić coś porządnego co starczy mi na lata. W tym garnku gotuje się wieżowo, można zrobić całe danie na raz dla kliku osób.

Odp: Gotowanie na parze?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Parowaru nigdy nie miałam, ale mam piekarnik parowy i też własnie często przygotowuje na parze. Zastanawiam sie jedynie nad tym sous vide zeby dokupic do zestawu. Electrolux ma takie pasujące do piekarników i montuje się to pod. Fajnie to wygląda i nie zajmuje miejsca.

http://newsroom.electrolux.com/pl/files/2014/08/Piekarnik-Electrolux-CombiSteam-SousVide_min.jpg

Odp: Gotowanie na parze?

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam parowar i tam przyrządzam przeróżne potrawy na parze. Smakują wyśmienicie, a przede wszystkim są zdrowe

Gotowanie na parze?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czy macie tak wyposażoną kuchnię, ze możecie gotować na parze? Może jakies osobne urządzenia albo wręcz takie do przygotowywania potraw sous vide? Niedawno miałam okazję zjeść fast food z Food Truck'a gdzie przygotowane na parze jedzenie smakowało obłędnie.

Odpowiedz na/ edytuj Gotowanie na parze?