gotujecie z dziećmi?

Obserwuj wątek

Odp: gotujecie z dziećmi?

Elena
  • Elena

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam gotować z dziećmi, zresztą i dla nich i dla mnie to super zabawa

Odp: gotujecie z dziećmi?

Knati
  • Knati

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Moi chłopcy lubią ze mną gotować, specjalnie ich nie zachęcałam.
obrazek


zmieniono 5 razy (ostatnio 23 paź 2012 20:57 przez Knati)

Odp: Odp: gotujecie z dziećmi?

gosiczek821
sylwiaa27 napisał(a):

magos2 ja mam podobnie jak Ty, przeważnie jak coś robię to syn ogląda bajkę a później mam wyrzuty sumienia...ale czasami mi pomaga w kuchni


Dziewczyny nie jesteście same u mnie to norma,codziennie mam doła przez to że syn ogląda bajki kiedy ja muszę być w kuchni.Kiedyś próbowałam zachęcić go do wspólnego gotowania,nawet kupiłam kolorowe foremki do chleba w kształcicie autek ale wcale go o nie zainteresował.Więc może nie ma się czym martwić,bo nie każde dziecko lubi takie ''zabawy''.Ja już się nie nakręcam tylko zanim pójdę do kuchni zachęcam go do malowania farbkami lub klejenia czegoś z ciastoliny,albo kolorowanki.Syn bałagani przy stole a ja w kuchni

Odp: gotujecie z dziećmi?

sylwiaa27
  • sylwiaa27

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
magos2 ja mam podobnie jak Ty, przeważnie jak coś robię to syn ogląda bajkę a później mam wyrzuty sumienia...ale czasami mi pomaga w kuchni

Odp: gotujecie z dziećmi?

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
magos2 napisał(a):

Zastanawiam się nad wspólnym spędzaniem czasu w kuchni z dzieckiem. Mam zawsze ogromny dylemat, czy gotować obiad czy zająć się dzieckiem. Niestety często jest tak, że dzieciak ląduje przed telewizorem a ja z wyrzutami sumienia w kuchni...

W sobotę udało nam się wspólnie zrobić ciasteczka Ciężko było nakłonić moją upartą 3 latkę do pomocy, ale w końcu jej się spodobało.

Szukam właśnie w sieci jakiś akcesoriów kuchennych dla dzieci. Znalazłam taki śmieszny zestaw do kuchni dla dziecka Co o tym myślicie?


Super zestaw też proszę o informację gdzie taki można dostać.
A gotowanie z dziećmi to super rzecz też to z moimi robię.

Odp: gotujecie z dziećmi?

Rossie
  • Rossie

  • Posty: 37
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 17
Oczywiście,że gotuję
robimy kanapki, które wyglądają jak postaci z bajek - ile to radości, kiedy zwykła kanapka z żółtym serem, jajkiem, pomidorem i szczypiorkiem staje się Sponge Bob'em Kanciastoportym Albo jajka i pomidory zamieniają się w muchomorki.
Gotujemy, pieczemy wspólnie, kiedy tylko synek ma na to ochotę. Nie zachęcałam go jakoś specjalnie ani kolorowymi zestawami dla małego kuchcika, ani niczym innym. Zresztą to 5-letni odkrywca i bardziej go interesuje prawdziwy mikser niż kolorowe dziecięce przyrządy. No i lubi jeść - po mamusi jak byl maleńki to kladłam go gdzieś na blacie w nosidełku, potem w krzesełku do karmienia, potem już siedział, patrzył, mieszał, brudził i siebie i wszystko wokół, ale ile to zabawy...
Teraz chętnie kroi jabłka do suszenia, warzywa na sałatkę, wykrawa ciasteczka, etc, etc. Pomocnik pierwsza klasa

Odp: gotujecie z dziećmi?

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zestaw super, moim dzieciakom na pewno by się spodobał. Gdzie go dostanę? Gotowanie z małolatami jest fajne, ale trwa zwykle dwa razy dłużej, niż normalnie, dlatego ja zwykle gotuje z moim dziećmi w dzień wolny. Bardzo lubią mi pomagać. A co do akcesoriów, moje posiadają kuchennych pomocników i oczywiście swoje fartuszki.
obrazek obrazek obrazek

gotujecie z dziećmi?

magos2
  • magos2

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zastanawiam się nad wspólnym spędzaniem czasu w kuchni z dzieckiem. Mam zawsze ogromny dylemat, czy gotować obiad czy zająć się dzieckiem. Niestety często jest tak, że dzieciak ląduje przed telewizorem a ja z wyrzutami sumienia w kuchni...

W sobotę udało nam się wspólnie zrobić ciasteczka Ciężko było nakłonić moją upartą 3 latkę do pomocy, ale w końcu jej się spodobało.

Szukam właśnie w sieci jakiś akcesoriów kuchennych dla dzieci. Znalazłam taki śmieszny zestaw do kuchni dla dziecka Co o tym myślicie?
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj gotujecie z dziećmi?