Imprezki rodzinne

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Imprezki rodzinne

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
proponuję zajrzeć w moje przepisy, jest tam dużo ciast, ciasteczek, tortów w tym komunijne też....

Odp: Imprezki rodzinne

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
https://gotujmy.pl/tort-na-komunie,przepisy,137466.html
tu masz świetne przepisy na torty na pewno coś znajdziesz

Odp: Imprezki rodzinne

kicia1004
  • kicia1004

  • Posty: 3
  • Przepisy: 15
  • Artykuły: 0
Witam wszystkich po długiej nie obecności!
teraz wracam na stałe już haha
troszkę lat mineło i znów mam problem, i liczę na Waszą pomoc! a więc tak:
- 20.05.2012 mój pierworodny ma komunie,która postanowiłam urządzić w domku... ok.30-40 osób będzie. Bardzo proszę o pomysły czym mozna by było gości zaskoczyć Dziękuję i pozdrawiam

Odp: Imprezki rodzinne

bugiba
  • bugiba

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0

Hello.
my name is Celine i saw your profile today and i became intrested in you and i will like to know more about you and if you can mail an email to my mail address i will give you my picture.here is my mail address (celine_bugiba2@yahoo.com) i hope we can move from here.waiting for your mail to my mail address above.
Celine

hell

Odp: Imprezki rodzinne

aneczka.mb
Ja osobiście wolę w domku zrobic mimo ze stać mnie na restaurację.Jest troche roboty przy tym ale to sama przyjemność poza tym mama przyjedzie mi pomóc.Wydaje mi sie że dla dziecka tez lepiej jak taki wazny dzień przezywa w domu z rodziną.
Ps.byłam kiedys na komuni która odbyła się w lokalu i szczerze mówiąc nie bardzo mi sie podobało.A komunia kosztowała mojego wujka okoł 3000zł.

Odp: Odp: Imprezki rodzinne

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
cooker napisał(a):

Na podwieczorek polecam deser Tiramisu
A może warto zrobić imprezkę w restauracji? Tylko ładnie się ubierasz i wychodzisz z domu wracasz, jest czyściutko i mniejszy stres z przygotowywaniem wtedy

a many , many

Odp: Imprezki rodzinne

cooker
  • cooker

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na podwieczorek polecam deser Tiramisu
A może warto zrobić imprezkę w restauracji? Tylko ładnie się ubierasz i wychodzisz z domu wracasz, jest czyściutko i mniejszy stres z przygotowywaniem wtedy

Odp: Imprezki rodzinne

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
moja córcia miała dwa lata temu komunie i przeżyłam

Odp: Odp: Odp: Imprezki rodzinne

aneczka.mb
Właśnie dzięki tej stronce znalazłam przepisy na przystawki bo zupełnie nie miałam pomysłu

Odp: Odp: Imprezki rodzinne

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
aneczka.mb napisał(a):

Mnie czeka komunia mojej córki 17 maja i przyjęcie będę robiła w domu na około 17 osób.Juz teraz mam wszystko zaplanowane,obiad,deser,przystawki.Mam nadzieje ze wszystko się uda.

Uda,uda Aneczko
Na pewno sie uda z takimi przepisami jakie sa tutaj na pewno nie zginiesz

Odpowiedz na/ edytuj Imprezki rodzinne