Imprezki rodzinne

Obserwuj wątek

Odp: Imprezki rodzinne

aneczka.mb
Mnie czeka komunia mojej córki 17 maja i przyjęcie będę robiła w domu na około 17 osób.Juz teraz mam wszystko zaplanowane,obiad,deser,przystawki.Mam nadzieje ze wszystko się uda.

Odp: Imprezki rodzinne

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
ja niedługo na komunie się wybieram tez bedzie imprezka

Odp: Imprezki rodzinne

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ja to mialam dopiero dobrze: Moja mama przyjechala na chrzciny mojej coreczki, jadac 500 km samochodem i wiozac caly prowiant, dodam, ze umie robic cuda z jedzeniem, w dodatku jest niebywale szybka. Chrzciny sie udaly, jedzenia troche zostalo. A ja i moja tesciowa nie zrobilysmy prawie nic. Wszystko zalatwila moja mama, jezeli chodzi o organizowanie imprez to ma wieloletnie doswiadczenie i niewatpliwie talent. Pod wyzej wspomnianym wzgledem, jestem szczesciara, ze mam taka mame!

Odp: Imprezki rodzinne

Marzena.M.Siek
Miałam ostatnio na głowie chrzciny. Rozwiązaliśmy to tak: rodzice i teściowie wszystko zorganizowali, za co jestem im BARDZO WDZIĘCZNA Nie poradziłabym sobie ze wszystkim

Odp: Odp: Imprezki rodzinne

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

fakt urodziny czy imieniny ale zaczyna się sezon na przyjęcia komunijne i jak mają sobie radzić ci których nie bardzo stać na imprezę w lokalu? to jest wtedy problem

Oj to prawda,ja juz dzieki Bogu ten problem mam juz z glowy
Nastepna wieksza impreza to pewnie wesele(chyba ze wczesniej powiekszy mi sie rodzinka to beda chrziny)
Komunie syna jakos przezylam,dzieki pomocy rodziny,ale stresu,biegania,gotowania jest mnostwo,a i tak pewnie czlowiek wszystkim nie dogodzi

Odp: Imprezki rodzinne

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
fakt urodziny czy imieniny ale zaczyna się sezon na przyjęcia komunijne i jak mają sobie radzić ci których nie bardzo stać na imprezę w lokalu? to jest wtedy problem

Odp: Imprezki rodzinne

siwa12345
  • siwa12345

  • Posty: 130
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0
Przed Tobą nie lada zadanie.Trzymam kciuki że by imprezka się udała,a goście wyszli nasyceni.

Odp: Imprezki rodzinne

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
mam przystawkę zrobimy tak jutro zrobię i pstryknę fotkę

Odp: Imprezki rodzinne

kiwi
  • kiwi

  • Posty: 1459
  • Przepisy: 1064
  • Artykuły: 0
zapraszam na mój profil, może coś znajdziesz ciekawego

Odp: Imprezki rodzinne

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
o tak zabawić i nakarmić gości to jest problem czasami

Odpowiedz na/ edytuj Imprezki rodzinne