Jak dlugo czekac?

Obserwuj wątek

Odp: Jak dlugo czekac?

helpless
  • helpless

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja nie mam większego problemu z czekaniem. Rzadko chodzę do restauracji sam, więc czas szybko leci w dobrym towarzystwie.
Kelnerzy zazwyczaj informują jak długo będzie trzeba czekać na danie. Moim zdaniem to bardzo fajne rozwiązanie.
Tylko raz zdarzyło mi się zirytować w Walentynki. Czekaliśmy na małą pizzę (taką by coś wtrącić na ząb a niekoniecznie spędzać cały wieczór w restauracji) bite 1,5 godziny. nie jest to w moim stylu, ale płacąc za posiłek wyraziłem moje niezadowolenie.

Odp: Jak dlugo czekac?

Często w menu na dole małym druczkiem jest napisane , że czas czekania na główne danie wyniesie od 20-35 minut w zależności od zamówienia.Czasem lepiej poczekać niż dostać coś w 5 minut- raz z rodzicami w jednej z opolskich restauracji zamówiliśmy takie jadło z kilku gatunków mięsa plus placki ziemniaczane.Potrawa doszła do nas w 5 minut , odgrzane w mikrofalówce , nawet placki - podziękowaliśmy.Dlatego jak idziemy już do restauracji to na wstępie lepiej zamówić przystawki , większość też knajp daje przed posiłkiem chlebek z masełkiem lub smalcem przed daniem głównym.Ale czekanie na kelnera jest już niedopuszczalne , z powodu kelnera wyszliśmy z mężem już z restauracji nie raz - nie mogąc się nikogo doczekać

Odp: Jak dlugo czekac?

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
ja zawsze pytam ile czasu będę czekać na to danie

Odp: Jak dlugo czekac?

Jolanta27
  • Jolanta27

  • Posty: 114
  • Przepisy: 70
  • Artykuły: 2
A ja chyba wiem dlaczego nie raz tak długo się czeka... przypuszczam, że właściciele na tym zyskują - bo najpierw piwko lub winko, potem ewentualnie drugie, a potem lekko na rauszu zamówimy więcej niż wcześniej zamierzaliśmy. Kto się ze mną nie zgodzi

Odp: Jak dlugo czekac?

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
Zalezy od podejscia restauratora-wlasciciela do klienta,czekalam kilka razy 20 minut zanim podszedl kelner.potem na danie drugie 20 omijam szerokim łukiem ta knajpe?

Odp: Jak dlugo czekac?

Nie cierpię jak trzeba długo czekać na zamówione danie w restauracji

Odp: Jak dlugo czekac?

kiwi
  • kiwi

  • Posty: 1459
  • Przepisy: 1064
  • Artykuły: 0
:d

Odp: Jak dlugo czekac?

mnie zdarzyło się nie doczekać na kelnera który by przyjął zamówienie ode mnie...
wyszłam i wcale nie było to wyjście "po angielsku"

Odp: Odp: Odp: Odp: Jak dlugo czekac?

malgorzata
Mnie zdazylo sie wyjsc i nie zaplacic....!

Odp: Odp: Odp: Jak dlugo czekac?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
malgorzata napisał(a):

Ok, zalozmy, ze jestem w przyzwoitej restauracji, zamowilam juz cos do picia, przyniesli i pije..pije...pije.... ile jeszcze mam czekac na tego steka w sosie jakimstam z przystawkami?


Od razu najlepiej zamowic kilka szklanek z czyms do picia, bo zazwyczaj dluuuugo sie czeka
zazwyczaj czekam jakies 10-15 min na pizze w mojej ulubionej pizzerii, ale dla mnie to sa wieki!
a jeszcze nigdy nie zdazylo mi sie wyjsc dlatego, ze sie nie doczekalam dania/ kelnera...

Odpowiedz na/ edytuj Jak dlugo czekac?