Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Obserwuj wątek

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

kiniakk
  • kiniakk

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Śródziemnomorska - włoska i grecka Mogłabym żyć na samym makaronie i sałatkach

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

endrox87
  • endrox87

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja tam lubuję się w kuchni orientalnej chińska, wietnamska, tajska ale każdy ma prawo do swoich indywidualnych gustów

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
kuchnia czeska?a co konkretnie bo mi tam nigdy nic nie smakowało:-) ale to takie..męskie jedzenie chyba.

Odp: Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

zenobi11
  • zenobi11

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja też przede wszystkim jestem fanem kuchni śródziemnomorskiej. Oliwa z oliwek, oliwki, makarony, owoce morza itd. Ale lubię też inne regiony. Nasz kuchnia bardzo mi odpowiada nie powiem. Węgierska również. I bardzo smaczna jest kuchnia czeska

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

lulka
  • lulka

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja polecam kuchnię węgierską! niby ciężko, tłusto, ostro.. ale przepysznie )

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

A ja nie zgodzę się, że Nasza Kuchnia Narodowa jest bez polotu. Tylko, że my znamy raczej kuchnię polską, która tworzyła się za czasów Polski Ludowej, stąd tłustości, kluchy i makarony, mięso jak już to albo w formie kotleta albo gulasz i surówka z kiszonej kapusty. A wystarczy zajrzeć do książek kucharskich wydawanych w Dwudziestoleciu Międzywojennym, tam kuchnia polska to nie tylko bigos, barszcz i pierogi.....

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

pszczolkaanulka
rozsmakowałam się w azjatyckich potrawach, Z największym zapałem zabieram się do dań kuchni japońskiej, w dalszej kolejności tajskiej i chińskiej ale i najmniej w Polsce znanej - koreańskiej.

poza tym odkryłam dopiero niedawno, że kuchnia włoska jest nie tylko smaczna ale i prosta dla początkującej kucharki, jaką jestem . z zapałem wyrabiam więc w wolnej chwili pizze, calzone i eksperymentuję z różnymi rodzajami dań z makaronam.

lubię też kuchnię polską, szczególnie z regionu wielkopolskiego .

Odp: Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

godfather
  • godfather

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Szukam ciekawych przepisów kuchni włoskiej.

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Preferuję kuchnię włoską.

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

gosiczek821
Uwielbiam kuchnię polską,szczególnie że już kilka lat na emigracji.Jednak lubię eksperymentować i wypróbowałam wiele przepisów różnych kuchni.Jestem polką,mam męża Ukraińca i mieszkam w Hiszpanii(pracując w restauracji),te trzy kuchnie znam najlepiej

Odpowiedz na/ edytuj Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?