Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

marietta
  • marietta

  • Posty: 57
  • Przepisy: 2157
  • Artykuły: 15
A ja uwielbiam kuchnię azjatycką,włoską,trochę węgierską i polską,lubię też jeść,co
ugotuję lub upiekę.

Odp: Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

A ja najbardziej lubie kuchnie mojej mamy

Anulka zgadzam się z Tobą w 100% nie ma jak u mamy

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

smakusia23
Lubię kuchnie polską i włoską. Uwielbiam gotować, ale nie zawsze mam czas. Niestety. Polska pizza zrobiona przez moją mame jest super. Podobaja mi się np. pierogi z pieca (jadłam takie w poznańskiej pierogarni na Wrocławskiej), pieczone w cieście które przypomina pizzę, jednak ma troche inny smak.

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Japonska, indysjka, francuska i wloska.

Odp: Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

A ja najbardziej lubie kuchnie mojej mamy


Podzielam Twoje zdanie, nie ma to jak kuchnia mamy Dania kuchni polskiej są pyszne. Chociaż ostatnio coraz bardziej przekonuję się do kuchni włoskiej, ponieważ uwielbiam Spaghetti.

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

julia.j.
  • julia.j.

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
popieram zdanie Anuli i andzi 69 zdecydowanie jestem fanka kuchni polskiej, najlepiej w wykonaniu mamy )a najlepiej jakieś barszcz czerwony z krokietem, takim kapuścianym, światecznym, ale ze często i gesto nie mam czasu zajadac się jej przysmakami wybieram samoubsługowe bary gdzie jedzenie jest niedrogiii domowe jak legendarny krokiecik w wa-wie, wiadomo ze zawsze lepsze w domku ale tam tez jest spoko

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
A ja najbardziej lubie kuchnie mojej mamy

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Każdej po trochu, takze polskiej. Ale jak mysle bez czego bym nie przetrwala to są to makarony, pizza i caprese, czyli włoskie smaki.

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
A ja kuchni polskiej nie zamieniłam bym na żadną inną u mnie to numer jeden! Smakuję mi jeszcze kuchnia turecka(oprócz baraniny-nie jadam), i troszkę włoska ,W przeciwieństwie do innych nie przepadam za kuchnią azjatycką i nie lubię owoców morza a szczególnie krewetek ,małż itp.

Odp: Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?

kikimora666
Ubóstwiam ogółem kuchnię śródziemnomorską (włoska, grecka, hiszpańska)- to są moje klimaty. Mogłabym tam mieszkać, z głodu bym nie umarła.
Poza tym wszelkie smaki orientalne, azjatyckie.
Ciekawi mnie też kuchnia meksykańska. Chętnie spróbowałabym też kiedyś niektórych specjałów kuchni brytyjskiej, tak z ciekawości. Ameryka- muffiny i pancakes.
Nigdy nie próbowałam niczego z kuchni afrykańskiej lub z południa ameryki, może ktoś obeznany coś poleci?
Za kuchnią polską nie przepadam szczególnie, moim zdaniem ma za mało polotu, ale jest kilka potraw, których bym nie wyrzuciła ze swojego jadłospisu (pierogi, gulasze, kluski, pieczone mięso, bigos ze śliwkami, barszcz czysty, rosół, pomidorowa...).

Odpowiedz na/ edytuj Jak kuchnia jest Waszą ulubioną?