jak przeżyć święta ???

Obserwuj wątek

Odp: jak przeżyć święta ???

kayleb
  • kayleb

  • Posty: 123
  • Przepisy: 25
  • Artykuły: 28
Jakby nie było święta u nas to czaderska, rodzinna atmosfera, której każdemu życzę Jednak ich problemem zazwyczaj jest to (oprócz obżarstwa), że szybko się kończą. Dlatego też zawsze staram się poszukać atmosfery świątecznej w innych miejscach, gdzie zachowuje się ona dłużej. Np: polecam wszystkim krótki wypad w tym czasie (przed świętami, w trakcie lub po) do Krakowa. Dla mnie klimat, jaki można znaleźć na rynku jest nieziemski Słodkie grzane wino, muzyczka łupiąca w tle, smażone oscypki z żurawiną, ozdoby świąteczne, które przywożą górale...
Wrażenia długo zostają w pamięci
Jeżeli w innych miastach też jest coś z fantazją zorganizowane dajcie znać.

Odp: jak przeżyć święta ???

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
he he prezenty kazdy lubi
ja tam nie mam zadnego stresu, odwiedzam tylko tych co chce i robie to na co mam ochote, nie mam jakis stresow co wypada co nie, generalnie swieta mi sie dobrze kojarza, z blogim lenistwem i pysznosciami, a przeciez wszyscy co tu sa to chyba sa lakomczuchami

Odp: jak przeżyć święta ???

jarek-energy
no , prezenty są ok

Odp: jak przeżyć święta ???

malgorzata
chef napisał(a):

już się zbliżają .... większość z nas coraz częściej święta kojarzy z masą wydatków i kupą pracy ...jakie są wasze metody na to by były miłe i rodzinne...?


Ale wracajac do tematu:
ja lubie swieta!
i ju
kiedys tez ich nie lubilam, bo stres, bo cala rodzine trzeba bylo odwiedzic, bo nie wypadalo tego i tamtego...i ta cala masa zarcia! w drugi dzien swiat brzuch pekal od przejedzenia!
teraz jest inaczej
Mam swoja rodzine i staram sie wszystko organizowac bez niepotrzebnego stresu.
Wydatki sa, to prawda, szczegolnie jak sie ma dzieci! Ale nie ma nic cudowniejszego na swiecie, niz ten blask w ich oczach, kiedy rozpakowuja prezenty pod choinka! Ach, i jeszcze jak naprawde dostana te wymarzona zabawke!


Odp: Odp: jak przeżyć święta ???

malgorzata
myslalam, ze lubisz sie nudzic, a swieta sa doskonala do tego okazja!


Odp: jak przeżyć święta ???

jarek-energy
dlaczego?

Odp: Odp: jak przeżyć święta ???

malgorzata
hm, no to mnie zaskoczyles tym razem!

Odp: jak przeżyć święta ???

jarek-energy
nie , nie rajcuje!...czasem lepiej własnie iść.........

Odp: Odp: jak przeżyć święta ???

malgorzata
ej, Jarek, a to, ze nie musisz isc do pracy? to tez cie nie rajcuje?
he?

Odp: jak przeżyć święta ???

jarek-energy
Powiem szczerze...jabardziej jak potrafię..NIE LUBIĘ ŚWIĄT! ...dla mnie to wszystko jest tak sztuczne jak plastik w zasuwaku moej kurtki..oczywiście robie świąteczne potrawy...ale tylko dlatego że rodzina .... tradycja itd. ...ale...nic mnie w tym nie rajcuje tak naprawdę...

Odpowiedz na/ edytuj jak przeżyć święta ???