Jak przytyć?

Obserwuj wątek

Odp: Jak przytyć?

Ania ;-)
  • Ania ;-)

  • Posty: 3
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
być może mam to w genach......

Odp: Odp: Odp: Jak przytyć?

Ania ;-)
  • Ania ;-)

  • Posty: 3
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
hehe dzieki

Odp: Odp: Jak przytyć?

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
alis.haze napisał(a):

cześć! Moja przyjaciółka ma taki sam probem. ma 22 lata i jest strasznie chuda. problem w tym, że kiedy zobaczyłam ile ona je niedowierzałam bo jaadła więcej ode mnie. Więc podejrzewam, że masz taki sam problem jak ona, robili jej testy na anemie tysiace razy i wyszły negatywnie. Twój proble tkwi w genach. Masz po prostu szybką pzemiane materii i raczej tego niezmienisz. Jest jeszcze możliwość, że moższ mieć w sobie pasożyta, np. tasiemca- musisz zrobic badania albi nic tego nie zmieni wiec musisz poprostu to zaakceptpwać i cieszyc sie sobą taką jaka jesteś. Pozdrawiam

masz racje moj brat mial tasiemca mogl zjesc pol wiadra na raz i byl chudy,pozbyl sie go i jest ok.

Odp: Jak przytyć?

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
jesli jestes po badaniach,sa dobre to sie nie martw z wiekiem nabierzesz ciałka

Odp: Jak przytyć?

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Ja jak byłam nastolatką to też byłam chuda-i to strasznie, wszystkie żebra mozna było mi policzyć. Wszystko się zmieniło jak wyszłam za mąż i urodziłam dziecko. Hormony po ciąży zwariowały i ........ Teraz to raczej nie naleze do rozmiaru 34
Proponuje zebys poczekała z przytyciem-to moze się zmienić z upływem lat.
A później mozesz żałowac że na siłę przybrałaś kilka kilogramów.

Odp: Jak przytyć?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Jak bylam mloda,tak do 25 lat,bylam strasznym patyczakiem,potem powoli sie zaokraglilam,teraz to nawet bym chciala wazyc troszke mniej,wiec jesli nie jest to problem natury medycznej to radze przeczekac,a czas zrobi swoje.

Odp: Jak przytyć?

alis.haze
  • alis.haze

  • Posty: 1
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
cześć! Moja przyjaciółka ma taki sam probem. ma 22 lata i jest strasznie chuda. problem w tym, że kiedy zobaczyłam ile ona je niedowierzałam bo jaadła więcej ode mnie. Więc podejrzewam, że masz taki sam problem jak ona, robili jej testy na anemie tysiace razy i wyszły negatywnie. Twój proble tkwi w genach. Masz po prostu szybką pzemiane materii i raczej tego niezmienisz. Jest jeszcze możliwość, że moższ mieć w sobie pasożyta, np. tasiemca- musisz zrobic badania albi nic tego nie zmieni wiec musisz poprostu to zaakceptpwać i cieszyc sie sobą taką jaka jesteś. Pozdrawiam

Odp: Jak przytyć?

jaga12-j1
  • jaga12-j1

  • Posty: 15
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
mi sie wydaje ze powinas jesc wiece i bardzo czesto

Odp: Jak przytyć?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
A macie problemy z jedzeniem,czy jecie normalnie a nie tyjecie?

Jak przytyć?

Ania ;-)
  • Ania ;-)

  • Posty: 3
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
W gazetach, czy w internecie można znaleźć pełno przepisów na odchudzanie. Ale ja mam odwrotny problem: jak przytyć Jestem strasznie chuda, nie mówiąc o mojej koleżance, która narzeka na swój problem. Ja siebie akceptuje, ale ona siebie nie. Chciałabym jej pomóc, ale nie potrafie. Pomóżcie z góry dziękuje

Ania

Odpowiedz na/ edytuj Jak przytyć?