Jak się odżywiać?

Obserwuj wątek

Odp: Jak się odżywiać?

kochamgotowac
Mi bardzo pomogła strona którą poradziła mi koleżanka na odchudzanie.

Odp: Odp: Jak się odżywiać?

oram
  • oram

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A kiedy zjadasz ten główny posiłek tzw obiad z kawałkiem mięsa i warzywami? Ja dodałam do swojej diety błonnik witalny zielonynurt.pl i posypuję nim surówki, bo po zimie zawsze coś trzeba zrzucić i choć staram się nie zajadać tłustego mięsa i ciast to jednak mam mniej ruchu.

Odp: Jak się odżywiać?

MaxiQueen
  • MaxiQueen

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No ja nie zapominam zjeść, szybciej brakuje mi na to czasu albo ochoty. Ale staram się jeść dość regularnie, chociaż 4 posiłki zamiast 2-3 jak do tej pory. Przede wszystkim jako ten 4 posiłek staram się jeść jogurt naturalny np. z pomidorem lub ogórkiem.

Odp: Odp: Jak się odżywiać?

oram
  • oram

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dinah to włącz przypomnienie w komórce, wtedy jak przyzwyczaisz żołądek do jedzenia o stałej porze to zaczniesz odczuwać głód. To kiedy jesz po powrocie z pracy?. Zabieraj ze sobą w pojemniczku przygotowane jedzenie coś zdrowego, zależy od sezonu, ugotowane lub surowe warzywa z dobrym olejem zielonynurt.pl wymiatacz wolnych rodników, z dodatkiem chudego mięsa.

Odp: Jak się odżywiać?

Dinah
  • Dinah

  • Posty: 7
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Największy problem to mam z utrzymaniem regularnych pór posiłków, niestety przy dzisiejszym pędzie to nie jest łatwe, czasami po prostu zapominam zjeść.

Odp: Jak się odżywiać?

eKuchnia_com
W sumie dosyć przydatna jak i ciekawa aplikacja,korzystacie z niej? Bo ja tak szczerze mówiąc pierwsze słyszę,ale warto wiedzieć które produkty są naturalne a które naszpikowane chemią.

Odp: Odp: Jak się odżywiać?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio przyjęłam nową taktykę. Ściągnęłam sobie aplikację eFOOD i sprawdzam kodami wszystkie produkty spożywcze, ktorych składu nie jestem pewna. Aplikacja mi pomaga oddzielić te napchane chemią od tych stricte zdrowszych. Jeśli ktoś chciałby spróbować to można pobrać za darmo

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.moveapp.efood&hl=pl

Odp: Jak się odżywiać?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Staram się odżywiać zdrowo. Zainspirowała mnie kiedyś lata temu koleżanka, która na diecie Cambridge schudła 25kg i całkowicie zmienila swoje zycie. Więc zawsze zwracam uwagę na to co jem i kiedy. Jem kilka posilków, jakieś zdrowe przekąski. Z chuchni lubię niemalże każdą, ale ostatnio czesto włoska .

Odp: Jak się odżywiać?

Bro
  • Bro

  • Posty: 65
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Też staram się odżywiać regularnie, co kilka godzin.

Odp: Jak się odżywiać?

pieszkkaaa
Ja ostatnio zaczęłam gotować z przepisów multicookera, naprawdę są bardzo zdrowe a co najważniejsze smaczne !
http://multicooker.pl/przepisy/

Odpowiedz na/ edytuj Jak się odżywiać?