Jak szybko otworzyć słoik?

Obserwuj wątek

Odp: Jak szybko otworzyć słoik?

Lidia_s
  • Lidia_s

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
wybieram nóż

Odp: Jak szybko otworzyć słoik?

mali.na
  • mali.na

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 15
ja zawsze podważam pokrywkę nożem lub obijam słoik o podłogę, lekko, w kilu miejscach. Jeśli taka pokrywka będzie do wyrzucenia, trudno, nie wekuję, jedynie mamie ubędzie słoików do robienia przetworów na zimę Jest też inny sposób - silna pomocna dłoń... przystojnego sąsiada

Odp: Jak szybko otworzyć słoik?

Kaminiarz
  • Kaminiarz

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
obijanie pokrywki o blat zazwyczaj się sprawdza. Kiedy brakuję siły w ręce można wspomóc się wspominanym otwieraczem do słoików. Frazę "otwieracz do słoików" polecam wpisać w wyszukiwarkę grafiki Google - nie przypuszczałem, że różnych rodzajów otwieraczy jest tak dużo

Odp: Jak szybko otworzyć słoik?

SoulWriter
Tradycyjnie, kilka razy uderzyć brzegiem pokrywki słoika o blat i z łatwością powinien się otworzyć. Jeśli nie, można spróbować otworzyć przez szmatkę.

Odp: Jak szybko otworzyć słoik?

kasiunia.1981
Ja tak samo jak miuccia uderzam brzegiem pokrywki na przykład o podłogę.Sprawdzony sposób no i pokrywka się nie niszczy.

Odp: Jak szybko otworzyć słoik?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Wiecie, myślałam, że przy uderzaniu pokrywką ona się skrzywi i też będzie do wyrzucenia, ale skoro mówicie, że potem "działa" to wykorzystam. Dzięki,
Cherr...y

Odp: Jak szybko otworzyć słoik?

generalnie podważam pokrywkę nożem, może nie jest to humanitarne traktowanie ale zawsze działa

Odp: Jak szybko otworzyć słoik?

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
U mnie tak jak u mucci i misi5

Odp: Jak szybko otworzyć słoik?

Ines
  • Ines

  • Posty: 87
  • Przepisy: 49
  • Artykuły: 1
Ja tam nie mam problemu z otwarciem słoików,używam albo własnej siły,albo specjalnego otwieracza do słoików

Odp: Jak szybko otworzyć słoik?

Moj tata zawsze uderzel kilka razy brzegiem pokrywki o prog w kuchni. Ale nie jakos bardzo silnie. I bez problemu otwieralismy. Sama uderzam lyzka o wierzch pokrywki i nic sie nie niszczy,a sloik otwiera bez problemu.

Odpowiedz na/ edytuj Jak szybko otworzyć słoik?