Jaka patelnia? PILNE!

Obserwuj wątek

Odp: Jaka patelnia? PILNE!

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Pare dni temu kupilam sobie w Ikei fajna,mala patelnie.Kupilam na probe i jestem zadowolona.Szybko sie nagrzewa,mimo grubego spodu,z powodezniem mozna smazyc na bardzo malym ogniu.Raczka jest melalowa ale sie nie nagrzewa no i mozna ja myc w zmywarce oraz wkladac do piekarnika(co jest pomocne przy wielu potrawach).Kupie sobie rowniez taka sama ale wieksza
http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/10101206#/10101206/

Odp: Jaka patelnia? PILNE!

PaniMISIOWA
http://allegro.pl/wloska-patelnia-powloka-ceramiczna-indukcja-26cm-i1786092134.html

Odp: Odp: Jaka patelnia? PILNE!

PaniMISIOWA
Ja kupiłam ostatnio włoską patelnię ceramiczną na allegro. Jestem bardzo zadowolona. Nic się nie przypala i mam gwarancję, że jest bezpieczna dla zdrowia, nawet jak się zarysuje - w przeciwieństwie do teflonu...
Niestety nie poleca się jej myć w zmywarce (tak słyszałam, tak gdzie kupiłam pisało, ze można), ale mycie nie sprawia problemów, bo brud spływa ze śliskiej powierzchni :-)

Odp: Odp: Jaka patelnia? PILNE!

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zgadzam się z koleżankami - na patelni nie ma co oszczędzać. Sprzęt ten jest często używany w domu, u mnie kuchni pewnie codziennie, dlatego lepiej wybrać droższy, ale dobry, niż tani, który porysuje się po pierwszym smażeniu. Ja od siebie mogę polecić patelnie tytanową zakupioną na Stylowazastawa.pl. Nie rysuje się, nie przypala, poza tym łatwo się zmywa, a dla osoby, która zmywania nie cierpi (takiej jak ja ) jest to naprawdę przydatna cecha patelni.

Odp: Jaka patelnia? PILNE!

gosiczek821
Te stare patelnie są najlepsze,może dlatego Twoja mama nadal jej używa.Ja proponuję Tefala są naprawdę dobre i kupisz je za tą kwotęPowodzenia!

Odp: Odp: Jaka patelnia? PILNE!

panibiszkopcik
zasadnicze pytanie do czego mamie służy patelnia, jak często jej używa i ile chcesz przeznaczyć na nową
dobrej jakości patelnia sporo kosztuje można kupić pierwszą z brzegu teflonową, ale trzeba się liczyć z tym,że wymienić ją będzie trzeba bardzo szybko nie to co tą od cygana


www.v-dero.blogspot.com

Odp: Jaka patelnia? PILNE!

To racja,na dobrej patelni nie ma co oszczędzać. W końcu posłuży Ci przez kilka ładnych lat więc lepiej wybrać coś naprawdę solidnego i sprawdzonego.

www.Fajnachata.pl

Odp: Jaka patelnia? PILNE!

Christina
  • Christina

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przede wszystkim nie oszczędzaj na patelni! Ważne żeby była teflnonowa i nadawała się do smażenia w wysokich temperaturach. Wtedy mięso nie spali się, a i ryby, czy warzywa będą smakowały super!

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 sie 2011 09:26 przez Christina)

Odp: Jaka patelnia? PILNE!

Wszystko zależy od tego jaki budżet na zakup nowej patelni posiadasz,jeżeli możesz to podaj ten szczegół i chętnie coś doradze. Warto szukać w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych.

Odp: Odp: Jaka patelnia? PILNE!

alan87
  • alan87

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wg mnie najlepszym i najtańszym rozwiązaniem jest zakup tefala np. TEFAL Elegance 26 cm D2800552. Patelnie można kupić w przedziale około 65 - 75 zł.. nie jest ani za duza, ani za mała.. a powłoka jest bardzo wytrzymała i się nie odkształca. Użawam takiej już od roku i się nic z nią nie dzieje. Polecam

Odpowiedz na/ edytuj Jaka patelnia? PILNE!