Jaka wódka?

Obserwuj wątek

Odp: Jaka wódka?

kosmataalicja
Ja zbyt wielkiej różnicy nie odczuwam, chyba, że mam porównać Gorzką Żoładkową, a Żubrówkę białą wtedy różnica jest ogromna. Gorzka żoładkowa - blee, jak to wql można pić? :/

Odp: Jaka wódka?

anabel
  • anabel

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tu masz cały artykuł na ten temat
http://barman-na-wesele.net/wodka-na-wesele-przeciez-nie-mleko/

ogolnie całkiem spoko blog

Odp: Jaka wódka?

W obecnej chwili to nawet nie wskazane, ja bym się bała tych metanoli.

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaka wódka?

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
modestep napisał(a):

No nie wierzę, że na polskim forum nikt nie ma nic do powiedzenia o wódce

. . . no jak dla mnie może nie istnieć "wódeczka"

Odp: Jaka wódka?

marianna43
ja ostatnio odkryłam połączenie Żubrówki z sokiem jabłkowym Wybornie smakuje!

Odp: Odp: Odp: Jaka wódka?

modestep
  • modestep

  • Posty: 14
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 25
No nie wierzę, że na polskim forum nikt nie ma nic do powiedzenia o wódce

Odp: Odp: Jaka wódka?

modestep
  • modestep

  • Posty: 14
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 25
zewa napisał(a):

Ja jak już to wolę dobre półsłodkie winko. Ale w związku z rozpoznaniem smaków wódki to napiszę Wam jak pracując dawniej w restauracji z koleżanką " załatwiłyśmy " jednego gościa. Był to mieszkaniec z mojej miejscowości i gdy zaszedł na kielicha to mówił, że on tylko koszerną i zawsze rozpozna czy to jest ta wódka. My chcąc mu zrobić psikusa nalałyśmy mu setkę Mazowieckiej. On wypił jednym haustem i mówi : Ach, nie ma to jak koszerna. No i z Niego był za znawca ? Żaden.

Ja spotkałem się w mało przyjemnym sposobem oszukiwania ludzi w knajpach. W pewnym klubie barman oceniając na oko mój stan upojenia alkoholowego musiał uznać, że wszystko mi jedno co wypiję. Gdy wlałem w gardło kieliszek od razu wiedziałem, że coś jest nie tak, a kiedy zobaczyłem na dnie kieliszka kryształki soli to sprawa była jasna. Jednak jestem w stanie odróżnić nawet parszywą wódkę o kieliszka wody z solą. Historia oczywiście skończyła się awanturą przy barze

Odp: Odp: Jaka wódka?

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
SoulWriter napisał(a):

Osobiście polecam też Lubelską Cytrynówkę. Jeśli ktoś lubi słodszy posmak powinna mu zasmakować

z zimnym spritem pycha
rzadko pije ale ostatnio wlasnie mialam okazje sprobowac cytrynowki

Odp: Jaka wódka?

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ja jak już to wolę dobre półsłodkie winko. Ale w związku z rozpoznaniem smaków wódki to napiszę Wam jak pracując dawniej w restauracji z koleżanką " załatwiłyśmy " jednego gościa. Był to mieszkaniec z mojej miejscowości i gdy zaszedł na kielicha to mówił, że on tylko koszerną i zawsze rozpozna czy to jest ta wódka. My chcąc mu zrobić psikusa nalałyśmy mu setkę Mazowieckiej. On wypił jednym haustem i mówi : Ach, nie ma to jak koszerna. No i z Niego był za znawca ? Żaden.

Odp: Odp: Jaka wódka?

modestep
  • modestep

  • Posty: 14
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 25
Ja od dłuższego czasu hołduję piciu wiśniówki. Zmrożonej, prosto z kieliszka. W tym gatunku najlepiej zdecydowanie wypada Wiśniówka Lubelska. Jeśli ktoś woli wypić drinka niż samą wódkę, to polecam połączenie z sokiem bananowym

Odpowiedz na/ edytuj Jaka wódka?