Komarom śmierć

Obserwuj wątek

Odp: Komarom śmierć

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cześć! Ja używam kadzidełek, słyszałam też o roślinach. Żaden sposób jednak nie odgania komarów w stu procentach. Komary odstrasza ocet , bazylia, liść pomidora czy liść mięty. Pozdrawiam!

Odp: Odp: Komarom śmierć

Weronka
  • Weronka

  • Posty: 67
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 28
kołczu napisał(a):

Dzisiaj w życiu warszawy mądry pan od owadów mówi, że meszki najlepiej odstraszać aromatem waniliowym stosowanym prosto na ciało.

Dodaje też, że do początku czerwca powinny sobie dać spokój jak wszystkie jaja złożą i wymrą


Jasne, to nigdy nie wyzdycha...

Odp: Komarom śmierć

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Dzisiaj w życiu warszawy mądry pan od owadów mówi, że meszki najlepiej odstraszać aromatem waniliowym stosowanym prosto na ciało.

Dodaje też, że do początku czerwca powinny sobie dać spokój jak wszystkie jaja złożą i wymrą

Odp: Komarom śmierć

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
http://www.youtube.com/watch?v=cmYy7REexxw



Odp: Komarom śmierć

caroline1983
Kupiłam lampe owadobójczą, ale to raczej przydaje sie przy likwidacji komarów w pomieszczeniach zamknietych

Odp: Komarom śmierć

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W zeszłym roku po raz pierwszy kupiłam coś do psikania, ale w aptece, troszkę pomogła, ale minimalnie:/ Niestety nie znam innych sposobów, ale chętnie również proszę o rady

Odp: Komarom śmierć

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
O matko lek homeopatyczny? Niedługo antybiotyki będą produkowac przeciw komarom. PS Mufinka a ta witamina działa? Próbowałaś?

wiecie bo ja nie chcę przy grillu stosować jakichś "śmierdzideł" żeby odbierały apetyt

Odp: Komarom śmierć

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
a ja słyszałam o roślinach, które odpędzają komarzyska. Zamierzam je zasadzić ale czy działają? nie wiem, czy można takie linki wstawiać ale wstawiam:
http://www.swiatkwiatow.pl/poradnik-ogrodniczy/rosliny-odstraszajace-komary-id25.html

Odp: Komarom śmierć

Mufinka1
  • Mufinka1

  • Posty: 27
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Trzeba przed imprezą (na 2 godziny wcześniej) wziąć dużo witaminy B complex. Słyszałam też o jakimś leku homeopatycznym, ale nie pamiętam nazwy.

Odp: Komarom śmierć

nutella
  • nutella

  • Posty: 36
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 4
Chyba nie mam słodkiej krwi, więc na całe szczęście komary mnie nie tykają. Słyszałam jednak, że dobrym sposobem na odpędzenie owadów są kadzidełka. Niestety sama nie sprawdzałam

Odpowiedz na/ edytuj Komarom śmierć