Konkurs Hortex na danie fit

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

sofieta
  • sofieta

  • Posty: 4
  • Przepisy: 96
  • Artykuły: 3
CZy dostaliscie juz nagrody za konkurs fit? ja wciaz czekam na wage. Czy moge prosic o informacje , kiedy zostanie wyslana?

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

aczp
  • aczp

  • Posty: 12
  • Przepisy: 108
  • Artykuły: 0
właśnie zauważyłam, że zdobyłam nagrodę główną, hurraaaa!
Dodam tylko w kwestii regulaminu, że racją jest to, co napisały dziewczyny, ze niektórzy czytają, a inni nie...
Regulamin zmieniono w trakcie trwania konkursu, przez co zachęcono uczestników do brania udziału w każdej edycji (ja przynajmniej poczułam się zachęcona zmianami)... poprzednia wersja mówiła o zamieszczeniu tylko i wyłącznie jednego przepisu i zdobyciu tylko jednej nagrody w całym konkursie... poprawiony regulamin umozliwiał dodanie większej liczby przepisów i dawał możliwość wygrania tej samej osobie jednej nagrody w każdym z 3 etapów konkursu... Informacja była podana na głównej stronie, więc chyba trudno jej było nie zauważyć...
Dzięki tej zmianie zostałam nagrodzona 2 razy, co bardzo mi się podoba ;-)

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

PaulinaS
  • PaulinaS

  • Posty: 1
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Kiedy możemy się spodziewać wiadomości od organizatora?

Z tego co się orientuję lada moment mija 7 dni od ogłoszenia wyników

Pozdrawiam, Paulina

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

sofieta
  • sofieta

  • Posty: 4
  • Przepisy: 96
  • Artykuły: 3
Ojej! dopiero teraz zauwazylam, ze zostalam wyrozniona w konkursie na danie FIT! Dziekuje bardzo
Czekam teraz na wiadomosc od organizatora. prawda?
pozdrawiam,
sofieta

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
W regulaminie pisze..w ciągu 28 dni od ogłoszenia wyników,na pewno w tym tyg już będą u wszystkich..ja też jeszcze czekam na zastawę stołową...

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

warzywna
  • warzywna

  • Posty: 1
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Witam,

Mam pytanie dot. wyników konkursu HORTEX - danie główne. Kiedy będą wysyłane nagrody? Wygrałam sztućce, a w regulaminie nie widzę konkretnego terminu wysyłki nagrody, stąd moje zapytanie

Dziękuję z góry za informację zwrotną

Odp: Odp: Konkurs Hortex na danie fit

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Domisia napisał(a):

gdzie?bo nie widzę...

A mnie się wydaje, że nie szukasz tego. Inni widzą a Ty nie, no sorry.
Tu link do zmiany regulaminu :
https://gotujmy.pl/konkurs-hortex-zmiany-w-regulaminie,artykuly-regulaminy-konkursow-artykul,16303.html

Odp: Konkurs Hortex na danie fit

Domisia
  • Domisia

  • Posty: 4
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
gdzie?bo nie widzę...

Odp: Odp: Konkurs Hortex na danie fit

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Domisia napisał(a):

No sory, ale wchodzę kilka razy dziennie tutaj i nie zauważyłam tej informacji, nie mam chyba obowiązku szperania w każdym zakątku tej strony, by ewentualnie znaleźć ważną dla mnie informację? informacja powinna znaleźć się na skrzynkach osób, które wzięły udział w konkursie z automatu. Babol jakich mało ze strony redakcji. Jestem zawiedziona


Informacja o zmianie regulaminu była zamieszczona w dziale "Wiadomości" tuż pod "Daniami dnia". W dodatku było dołączone zdjęcie - duży wykrzyknik w żółtym trójkącie. Tylko ślepy by tego nie zauważył, tak ten wykrzyknik rzucał się w oczy... Poza tym taka informacja była (i jest tam nadal) zamieszczona w wątku "Konkurs na zupę z Hortex" od razu na pierwszej stronie...

Odp: Odp: Konkurs Hortex na danie fit

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Zgadzam się z Beatris i Zewą. Od siebie dodam, że warto u siebie wyrobić nawyk czytania regulaminu ze zrozumieniem nie tylko na początku gdy konkurs zostaje ogłoszony ale również w momencie dodawania przepisu... warto wtedy po prostu sprawdzić czy wszystko wykonaliśmy zgodnie z regulaminem a tym samym możemy zauważyć ewentualne zmiany regulaminu...

Inną sprawą jest to, że większość uczestników konkursu w ogóle nie czyta regulaminu...

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs Hortex na danie fit