Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

kingalili26
Macie rację wafle są przepyszne, dla mnie ważne jest to że są sycące i zarówno same jak i z dodatkami smakują wyśmienicie.
Mój śliczny malutki chłopczyk też je uwielbia, są lekkie i dosłownie i w przenośni i fantastycznie nadają się do zastąpienia niezdrowych przekąsek.
Jednym słowem mniami

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Gratulacje dla Was wszystkich z rankingu wygrywa haniakson przepisem Kanapka Good Food Grecki Poranek

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Gratuluję wszystkim zwycięzcom....a szczególnie zwyciężczyni nagrody głównej
Życzę wszystkim dalszych sukcesów w zdobywaniu nagród i super pomysłów na nowe potrawy

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Luśka
  • Luśka

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gratuluję zwycięzcom konkursu i dzięki za fajne inspiracje zdrowych przekąsek!
https://gotujmy.pl/ogloszenie-nagrody-glownej-w-konkusie-good-food,artykuly,4785.html

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Gratulacje dla 3 Kąska Tygodnia! W newsletterze i w artykule już obwieszczono

Odp: Odp: Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
...

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 kwi 2011 13:34 przez Tit)

Odp: Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
cherry napisał(a):

budzi duże emocje bo i nagrody ciekawe. Myślę że zainteresowana osoba wie co mam na myśli - sprawy osobiste proszę załatwiać na priv, zamiast robić bałagan w komentarzach pod fajnymi przepisami

Kanapkom czy też tostom z waflami Good Food może być przykro, że nie spotykają się z obiektywną oceną a padają ofiarą personalnych uprzedzeń do autorki.

Ktoś kiedyś powiedział, że znacznie bardziej od własnych porażek bolą nas sukcesy innych, więc może coś w tym jest... w każdym razie nie zamierzam wchodzić w kłótnie bo kłótliwi szybciej się starzeją a ja prędko nie zamierzam tymczasem zabieram się do chrupania,



zmieniono 1 raz (ostatnio 13 kwi 2011 14:45 przez Tit)

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

Kochani, konkurs przekąskowy jeszcze trwa! Nagrody są fajne, więc do dzieła i do główkowania. Pamiętajcie, że przekąski mają być zdrowe i na "szczupłych waflach". Czekamy na wasze prace.

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Konkurs budzi duże emocje bo i nagrody ciekawe. Myślę że zainteresowana osoba wie co mam na myśli - sprawy osobiste proszę załatwiać na priv, zamiast robić bałagan w komentarzach pod fajnymi przepisami

Kanapkom czy też tostom z waflami Good Food może być przykro, że nie spotykają się z obiektywną oceną a padają ofiarą personalnych uprzedzeń do autorki.

Ktoś kiedyś powiedział, że znacznie bardziej od własnych porażek bolą nas sukcesy innych, więc może coś w tym jest... w każdym razie nie zamierzam wchodzić w kłótnie bo kłótliwi szybciej się starzeją a ja prędko nie zamierzam tymczasem zabieram się do chrupania,

Cherry

Odp: Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Gratulacje dla dorota20w - zdobywczyni Nagrody Tygodnia

Ciekawe czy w tym fajnym naczyniu będzie też serwować wafle Good Food

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs Odkrywcy Zdrowych Przekąsek