Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

aniefka
  • aniefka

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Liriel-gratulacje zabierzesz mnie ze sobą?) i dla wszystkich wyróżnionych też gratulacje

Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

liriel
  • liriel

  • Posty: 9
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Właśnie do nich napisałam, a co pewno że potwierdzam, nie przegapię tego!

Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Kocham_cukerky
Liriel - zgodnie z info w regulaminie masz 5 dni , zeby sie skontaktowac z organizatorem i potwierdzic chec udzialu w wycieczce. Chyba musisz napisac do nich na skrzynke redakcyjną;

Odp: Odp: Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

kicaj14
  • kicaj14

  • Posty: 46
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 3
No niestety nie polecimy :-(
A tak liczyłem, że wygrasz i mnie zabierzesz! Nie no... Ważne, że ktoś w ogóle wygrał i może spełnić swoje marzenia. Kiedyś przyjdzie i na nas czas
A nagroda niespodzianka jest dla Ciebie, nie dla mnie. To Ty zrobiłaś tort, więc gratuluję :]

Kocham_cukerky napisał(a):

kicaj14 napisał(a):

Wielkie gratulacja dla Was ode mnie!
Cieszę się z wygranej osoby. Bardzo podobał mi się ten pomysł :]
Cieszę się również, że wyróżnione zostały moje dwa typy : )
Pozdrawiam i życzę dalszych, równie wspaniałych wypieków!




No i nie polecimy do Londynu :-DDDD ale moze sie nagroda niespodzianką podziele ;-) zobaczymy co to bedzie :-DDDD

Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

liriel
  • liriel

  • Posty: 9
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Matko jedyna, ja nie wiedziałam... cała się trzęsę z wrażenia, bo nie wierzę, w to co się dzieje! Było tu tyle pięknych tortów, dużo lepiej wykonanych od mojego, a wygrał mój... strasznie się cieszę! Osobiście obstawiałam filiżankę!

Poproszę tylko o więcej informacji, co i jak z tą wycieczką

P.S. dziękuję za ciepłe słowa od uczestników, to dla mnie znaczy więcej niż nagrody!

Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Kocham_cukerky
p.s. na zakonczenie dodam, że takie biadolenie kto powinien wygrać, a kto nie jest przykre - szczególnie dla zwyciezcy. Dajmy się cieszyć wygraną i my cieszmy się razem z Nią!

Sama nagrodzona jeszcze słowa nie napisała o swoich odczuciach :-D

Odp: Odp: Odp: Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Kocham_cukerky
Netka napisał(a):

Kocham_cukerky napisał(a):

Polpal napisał(a):

Poniekąd zgadzam się z Netką - ale 100 procentowy amator nie musi być gorszy od zawodowca bo mowa tu o tylko jednym cieście/torcie, wystarczy trochę talentu i dużo cierpliwości z detalami no i dobry pomysł. Kto z nas jest tu już jakiś czas to wie, że stara gwardia też potrafi - były przecież ciasta i torty nie z tej ziemi no ale dlaczego nie startowali w konkursie będzie chyba ich tajemnicą.




zgadzam się - dokładnie o tym napisałam . Zeby robić świetne torty nie potrzebne są szkoły - tylko talent. Talentu nikt CI w szkole nie da



p.s. Mogłybyście być bardziej otwarte na NOWYCH użytkowników portalu ;-p a nie tylko ta STARA GWARDIA


Mi się wydaje,że każdy, kto się czymś zajmuje długo, z pasją, z talentem, nawet bez ukończonych szkół może zostać zawodowcem w jakiejś dziedzinie.

Ja tam jestem otwarta na każdego, ale swoje zdanie i tak napiszę




Regulamin konkursu nie przewidywał ile maxymalnie można mieć zrobionych tortów na swoim koncie.....nie zakładał, ze jest to konkurs tylko dla osób, ktore robia pierwszy tort w swoim życiu....to był konkurs otwarty dla wszystkich. kto chciał to startował.

Pisałam - nie jestem zawodowcem - nie skoncyzlam szkół w tym kierunku. A to, ze robie torty od 3 lat dlatego, ze to jest moją pasjai kocham to robić - nie czyni ze mnie ZAWODOWCA.
"uczyłam " się wlaśnie na takich programach jak słodki Biznes, podziwiałam prace Vlastro na you tub i google. i Uważam , ze to byl konkurs skierowany właśnie dla takich zapaleńcow jak ja. Dla ludzi, ktorzy robią to z miłością. I uważam, ze bez znaczenia jest to, ile ktoś ma na swoim koncie zrobionych prac a tym bardziej to, czy ma 5 dni stażu na tym forum, czy 5 lat....tu chodziło o nagrodzenie osoby, któa naprawdę kocha to co robi - i mam ogromną nadziej, że to spotkanie z Buddym bedzie dla zwyciezczyni owocne i wspaniale!




zmieniono 6 razy (ostatnio 18 kwi 2013 18:52 przez Kocham_cukerky)

Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
O szacunek się nie dopomina - szacunek się wypracowuje.

Odp: Odp: Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Kocham_cukerky napisał(a):

Polpal napisał(a):

Poniekąd zgadzam się z Netką - ale 100 procentowy amator nie musi być gorszy od zawodowca bo mowa tu o tylko jednym cieście/torcie, wystarczy trochę talentu i dużo cierpliwości z detalami no i dobry pomysł. Kto z nas jest tu już jakiś czas to wie, że stara gwardia też potrafi - były przecież ciasta i torty nie z tej ziemi no ale dlaczego nie startowali w konkursie będzie chyba ich tajemnicą.




zgadzam się - dokładnie o tym napisałam . Zeby robić świetne torty nie potrzebne są szkoły - tylko talent. Talentu nikt CI w szkole nie da



p.s. Mogłybyście być bardziej otwarte na NOWYCH użytkowników portalu ;-p a nie tylko ta STARA GWARDIA


Mi się wydaje,że każdy, kto się czymś zajmuje długo, z pasją, z talentem, nawet bez ukończonych szkół może zostać zawodowcem w jakiejś dziedzinie.

Ja tam jestem otwarta na każdego, ale swoje zdanie i tak napiszę

zmieniono 1 raz (ostatnio 18 kwi 2013 18:33 przez Netka)

Odp: Odp: Odp: Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią

Krystyna Konieczna
Mój tort nie był super ale fajnie się bawiłam i jestem dumna z tego ,że miałam odwagę go pokazać i gratuluję Wszystkim którzy tak samo zrobili jak ja
Podziwaim talenty ludzi i będę brała z nich przykład ))

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Słodki wypiek inspirowany Wielką Brytanią