Kran na dotyk

Obserwuj wątek

Odp: Kran na dotyk

Kran na dotyk to dobra opcja,jednak nie wiem czy sprawdzi się w kuchni. Bardziej w obiektach użyteczności publicznej jak galerie handlowe itd,gdzie faktycznie da się zauważyć dzięki temu oszczędność wody.

Odp: Kran na dotyk

Selprim_pl
No to racja,jeżeli chodzi o krany bezdotykowe,to poczatkowo także byłam nastawiona sceptycznie,jednak po jakimś czasie można zauważyć same plusy takiego rozwiązania. Myślę,ze warto.

Odp: Odp: Kran na dotyk

milena100
  • milena100

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam kran na dotyk w domu i jest fenomenalny - woda przestaje lecieć od razu, praktyczny bardzo.

Odp: Kran na dotyk

lanadel
  • lanadel

  • Posty: 16
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
A mnie te krany zawsze irytowały . Włączały się kiedy tego nie potrzebuje, a kiedy potrzebuje już nie tak chętnie się włączają. Bo przecież czasem trzeba coś zrobić w zlewie bez używania wody - i co wtedy

Odp: Kran na dotyk

fajnachata-pl
Użytkowanie baterii bezdotykowych jest łatwe i bezpieczne.

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2012 15:11 przez fajnachata-pl)

Odp: Kran na dotyk

Ania13
  • Ania13

  • Posty: 1
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Świetna sprawa z tym kranem na dotyk niesamowicie mnie Pani zaciekawiła.Jeśli można zapytać to gdzie sobie Pani sprawiła takie cudo?

Odp: Odp: Kran na dotyk

Ines
  • Ines

  • Posty: 87
  • Przepisy: 49
  • Artykuły: 1
fajnachata_pl napisał(a):

Faktem jest to,że w kuchni liczy się przede wszystkim praktyczność i od tego powinniśmy zacząć. Druga sprawa,że opinie są podzielone,ale miałem styczność z kranem dotykowym i nie jest on taki zły. To kwestia przyzwyczajenia.

Fakt,ale wolę sama zakręcać

Odp: Kran na dotyk

Faktem jest to,że w kuchni liczy się przede wszystkim praktyczność i od tego powinniśmy zacząć. Druga sprawa,że opinie są podzielone,ale miałem styczność z kranem dotykowym i nie jest on taki zły. To kwestia przyzwyczajenia.

Odp: Kran na dotyk

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Nie wiem dlaczego każdemu się wydaje, że taki kran jest niepraktyczny.
Mam i używam go od maja i jestem z niego bardzo, bardzo, bardzo zadowolony. Nie jest to żadna nowinka ale raczej nowa technologia. Poczekajcie jak zaczną u was takie krany sprzedawać to się będziecie unosić z zachwytów.

A czy powiedziałem już, że jestem z tego kranu bardzo, bardzo zadowolony?
obrazek obrazek

Odp: Kran na dotyk

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Nie wiem dlaczego każdemu się wydaje, że taki kran jest niepraktyczny.
Mam i używam go od maja i jestem z niego bardzo, bardzo, bardzo zadowolony. Nie jest to żadna nowinka ale raczej nowa technologia. Poczekajcie jak zaczną u was takie krany sprzedawać to się będziecie unosić z zachwytów.

A czy powiedziałem już, że jestem z tego kranu bardzo, bardzo zadowolony?
obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Kran na dotyk