Kran na dotyk

Obserwuj wątek

Odp: Kran na dotyk

Jakoś nie jestem co do tego przekonana,uważam ze takie nowinki techniczne sa fajne,ale tylko w teorii. W kuchni liczy się głównie praktyka.

Odp: Kran na dotyk

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Krótka odpowiedź dla darmiony jest, że nie ma żadnych przycisków, które się dotyka lub lekko wciska, po prostu można dotknąć kran w każdym miejscu, żeby woda leciała. Czesiu, jest to nowa technologia, nie to co można spotkać np. na lotniskach, dotkniesz kran - woda leci dopóki nie dotkniesz kranu drugi raz, wtedy przestaje lecieć. Ty decydujesz co kran robi a nie odwrotnie. Jest to bardzo praktyczne w kuchni.

Moją intencją było pokazanie piękna i elegancji a zarazem nowej funkcjonalności czegoś tak zwykłego i zwyczajnego jak kran kuchenny. Funkcjonalność bez wideo to można tylko trochę opisać natomiast piękna i elegancji bez zdjęcia nie widać.

Pani Tit usunęła link do zdjęcia bo jej się wydawało, że ja wstawiam reklamę za darmo. Bez zdjęcia ten post nie ma żadnego sensu, proszę więc o usunięcie tego postu i wszystkich odpowiedzi, z góry dziękuję.

Odp: Kran na dotyk

Czesiu
  • Czesiu

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tak, albo leje się i leje kiedy chcesz żeby przestała lecieć. Wolę sam zakręcić zamiast płacić wysokie rachunki za wodę lejącą się bez potrzeby - są krany na dotyk co się same przymykają, ale po kilku sekundach, dla mnie to niepraktyczne.

Odp: Kran na dotyk

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
ja sceptycznie jestem nastawiona do sprzętu "na dotyk". Moja przyjaciółka ma taką kuchenkę i piekarnik. Sprzęt wariuje poza tym trzeba się nieźle namęczyć, żeby dobrze wcisnąć...

Odp: Kran na dotyk

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Reklama? Jaka reklama?

Nie można się trochę pochwalić czymś nowym?

Specjalnie nie podałem nazwy marki, nie podałem linku do strony internetowej tej firmy, zdjęcia zrobiłem w mojej kuchni - nie są to profesjonalne zdjęcia reklamowe, nie widać na nich jakiej firmy jest ten kran.

Gdzie ta reklama?

Kran na dotyk

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Miesiąc temu na początku maja wymieniłem kran w kuchni bo, tak krótko mówiąc, trzeba było.

Ten nowy kran jest po prostu fantastycznie wspaniały. Wygląda bosko i oprócz tradycyjnego operowania kranu rączką można go też uruchomić za pomocą lekkiego dotyku

Jest to bardzo wygodne i chyba w 90% kran jest uruchamiany właśnie przez dotyk.

To niebieskie światełko zmieni się na czerwone gdy przyjdzie pora wymienić baterie. Z tego co piszą w instrukcji to baterie powinny przetrwać około 1 roku, a jak to mówią - pożyjemy, zobaczymy.

Prosimy się zgłosić do działu reklamy, za reklamę nieodpłatną dziękujemy

zmieniono 3 razy (ostatnio 20 mar 2013 10:48 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Kran na dotyk