Kto chętny do testowania: dzbanek z filtrem i pojemnik DAFI?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kto chętny do testowania: dzbanek z filtrem i pojemnik DAFI?

Marika_1961
Tit napisał(a):

O matko - teraz ja - uwierzcie miałam komunikat, że ta wiadomość się nie zapisała, no to po 3 razach dałam spokój, dobrze że po trzech a nie po 10-ciu

Witam,tez mi sie tak pare razy zdarzylo,teraz
jak mi wskakuje ze zapis sie nie powiodl to wychodze z tego watku i wchodze na nowo lub cofam sie o jeden nri wracam spowrotem wtedy widac czy zdjecie weszlo czy tez nie.
Co do tego dzbanka to chyba znam to tylko z innej firmy :to jest ten dzbanek ktory filtruje wode,czy sie myle...

Odp: Odp: Kto chętny do testowania: dzbanek z filtrem i pojemnik DAFI?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
do Tit i wszystkich piszących na forum!

Jeżeli wstawiacie posta a do niego zdjęcie/zdjęcia i po "zapisz" pojawi Wam się komunikat "niestety, zapis się nie udał" to zanim powtórnie klikniecie "zapisz" odświeżcie stronę (F5) - przetestowałam wiele razy i w przeważającej części przypadków okazuje się po odświeżeniu, że jednak post i zdjęcie jest zapisane

Odp: Kto chętny do testowania: dzbanek z filtrem i pojemnik DAFI?

O matko - teraz ja - uwierzcie miałam komunikat, że ta wiadomość się nie zapisała, no to po 3 razach dałam spokój, dobrze że po trzech a nie po 10-ciu

Kto chętny do testowania: dzbanek z filtrem i pojemnik DAFI?

Tak wygląda dzbanek Dafi do testowania.

zmieniono 3 razy (ostatnio 13 lip 2010 15:33 przez Tit)

Odp: Kto chętny do testowania: dzbanek z filtrem i pojemnik DAFI?

Tak wygląda dzbanek Dafi do testowania.
obrazek

Odp: Kto chętny do testowania: dzbanek z filtrem i pojemnik DAFI?

Tak wygląda dzbanek Dafi do testowania.
obrazek

Kto chętny do testowania: dzbanek z filtrem i pojemnik DAFI?

Mam dla was do testowania: Dzbanek z filtrem do wody i pojemnik próżniowy Dafi!
To komunikat raczej dla tych, co obecnie siedzą w domu, w Polsce. Zadanie jest takie - dostajecie od nas dzbanek i pojemnik - oryginalny prosto od producenta i dzielicie się z nami na tym forum opiniami o powierzonych artykułach - wstawiacie zdjęcie, sprawdzacie jakość wody, porównujecie smak wody, herbaty, innych napojów, piszecie ile dni wędlina czy ser w tym pojemniku zachowuje świeżość - oglądacie i opiniujecie. Proszę o poważne zgłoszenia tylko od osób, które są gotowe rzetelnie wywiązać się z zadania i wykazać minimum trzema wpisami na forum o każdym produkcie. Czekam na wasze zgłoszenia na priv. Pozdrawiam serdecznie. Tit

Odpowiedz na/ edytuj Kto chętny do testowania: dzbanek z filtrem i pojemnik DAFI?