Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Obserwuj wątek

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

mankell
  • mankell

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli chodzi o kuchenki, wiele dobrego sprzętu znajdziesz wbrew pozorom w sieci. Ja korzystam ze strony abcremont.pl i jest naprawdę godna polecenia.

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

WinaImport_pl
A czemu gazowa? Z gazową jest często sporo problemów, a z elektryczną już nie. Moim zdaniem jest ona bardziej postępowa i przyszłościowa więc polecam elektryczną.

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Gastromaniak
Siema,

Nie polecam indukcji z powodu cięższego określenia mocy podczas gotowania, zresztą smak potraw jednak trochę się różni z dań przyrządzanych na ogniu, może właśnie z powodu rodzaju mocy.

Piekarnik najlepiej gazowy lub konwekcyjny. Zawsze można np na imprezie podsmażyć kotlety a później użyć piekarnika konwekcyjnego z użyciem pary, to samo tyczy się grilla. Grilujemy potrawę, np kurczaka, czy kiełbaski a później do konwekcji. Potrawa która leżała np. jeden dzień w lodówce po podgrzaniu w konwekcji będzie smakowała jak dopiero co z grilla, wiem bo sam tak robiłem wiele razy.

Jak konwekcja to na Gastromi.pl

Pozdrawiam

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

eKuchnia_com
Gazowa- może to kwestia przyzwyczajenia,ale do kuchenki gazowej mam po prostu duże zaufanie i stad też moja pozytywna opinia.

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

margareth
  • margareth

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli miałabym wybierać między gazową a elektryczną wybrałabym gazową, bo jest tańsza w eksploatacji, ale najlepsza i tak jest indukcyjna.

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Gastosklep_pl
Ja także jestem zwolenniczką płyty indukcyjnej,ponieważ łatwo zadbać o jej czystość,a przy tym ładnie się prezentuje i jest skuteczna. Ma to same plusy.

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Piekarnik elektryczny bez dwoch zdan ale co do kuchenki to faktycznie plusy i minusa sa. U siebie mam plyte indukcyjna i gdzie faktycznie czasem cezki plynnie redulowac temperatore bo jednak rozgrzany "palnik" ciezej sie studzi niz przy opcji poprostu przykrecenia ognia no i koszta sa wieksze. Ale ja i tak jestem za płyta. Szybko sie nagrzewa , jest łatwiejsza do czyszczenia a kiedy trzeba sluzy za dodatkowy blat.

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Jeżeli miałabym coś doradzić,to zdecydowanie kuchenkę elektryczną,jest bardziej nowoczesna i bardziej wydajna. A tak oprócz tego wiele ciekawych akcesoriów do wyposażenia kuchni znajdziesz na www.fajnachata.pl

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

panibiszkopcik
osobiście polecam zamiast kuchenki, piekarnika i wielu innych sprzętów wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Varadero, aby się przekonać umów się na kolację i sprawdź zalety www.v-dero.pl

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
indukcyjna szybko sie nagrzewa- i to jest plus.
wychladza sie za to baaaaaardzo dlugo, lepiej i latwiej regulowac temperature na kuchence gazowej. no i generalnie gazowa jest bardziej ekonomiczna
natomiast jesli chodzi o piekarnik, to tylko elektryczny

Odpowiedz na/ edytuj Kuchenka gazowa czy elektryczna?