Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

Striker napisał(a):

Musi mieć automatycznie wyłączanie podczas wylania wody, timer do każdego pola, funkcje blokady

A jak nie to co? imploduje? ;-)




Moja tesciowa ma indukcyjna i jest zadowolona, ja u niej gotuje od przypadku i nie moge sie przyzwyczaic, dla mnie goruja gazowe i gotowanie na ogniu

Odp: Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Striker napisał(a):

Musi mieć automatycznie wyłączanie podczas wylania wody, timer do każdego pola, funkcje blokady

A jak nie to co? imploduje? ;-)

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Lucy
  • Lucy

  • Posty: 193
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
dobrze a napisz jeszcze prosze czy mozna stopniowac grzanie, bo znowu slyszalam, ze albo moze maksymalnie wrzec albo nie gotuje sie wcale i nie ma stopni posrednich

buziaczki!

Odp: Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Malgosia
  • Malgosia

  • Posty: 14
  • Przepisy: 95
  • Artykuły: 0
Ja mam indukcje firmy TEKA, bardzo sobie chwale ten model. 4 palniki z pełną indukcją. Problem polega na tym że czasami potrafi nieco głośniej zasyczeć , ale to tak jest w indukcjach że sposó wytwarzania ciepła na dnie garnka powoduje syczenie. Dodam tylko że nieziemsko szybkie są. Wodę dla mojego maluszka
200 ml podgrzewam do wrzenia w ciągu 1 min

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Chyba sprobuje, moze nawet wezmiemy pelna indukcje zamiast 50/50
Przy okazji czy garnki "pod indukcje" nadaja sie do przechowywania żarełka?
Bo np. aluminiowe sie ponoc nie nadaja.

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Lucy
  • Lucy

  • Posty: 193
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
20zł? to naprawde niedrogo. spodziewałam się 10x większych kwot. w takim razie nad tym się zastanawiać już nie musze

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Striker
  • Striker

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli płyta indukcyjna to tylko z wyższej polki. Musi mieć automatycznie wyłączanie podczas wylania wody, timer do każdego pola, funkcje blokady. Trzeba pamiętać ze do indukcyjnych potrzeba specjalne garnki ze stalowym dnem, ale garnki wbrew pozorom to nie problem w IKEI od 20 zl / szt.

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Sztangiel
  • Sztangiel

  • Posty: 35
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
Mam indukcje od 3 miesięcy i powiem tak, już nigdy nie wrócę jakiś śmierdzących gazowych lub niebezpiecznych gorących zwykłych elektrycznych.

POLECAM INDUKCJE

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
A gotowales w ogole na indukcji? Masz jakies zdanie? Bo mi poleca bardzo teściowa, ale chcialbym jeszcze zebrac inne opinie.
To co zawsze mnie przerazalo w elektrycznej, to ogromna bezwladnosc, tutaj podobno jest to wyeliminowane. Slyszalem o zagotowywaniu wody w 10 sekund itd
Pytanie czy tez zalezy to od modelu/producenta, czy po prostu ta technologia tak ma.

Odp: Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Ja tam wolałbym gazówkę do gotowania a do pieczenia piekarnik elektryczny.
Ogień (nawet z gazówki) daje większą kontrolę nad gotowaniem. Nawet jeśli koszty nie mają dla ciebie znaczenia, a lubisz gotować to wybierz ogień.

Odpowiedz na/ edytuj Kuchenka gazowa czy elektryczna?