Kuchnia indyjska

Obserwuj wątek

Odp: Kuchnia indyjska

korol
  • korol

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
uwielbiam kuchnie indyjską. Jakis czas temu byłam w Berlinie w knajpie indyjskiej. Jakież rzeczy tam jadłam! nie z tej ziemi. A najlepsza była zupa z curry , kurczakiem i mleczkiem kokosowym. Niebo w gębie.

Odp: Kuchnia indyjska

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja z kuchni indyjskiej uwielbiam przede wszystkim te wspaniałe przyprawy, które sprawiają, że potrawy nabierają wyjątkowego smaku. Polecam wszystkim!

Odp: Kuchnia indyjska

Ms.Alice
  • Ms.Alice

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jakby ktoś z Was zawitał w Szczecinie, to polecam Bombay. Najtaniej może nie jest, ale warto. Na marginesie jest to podobno najstarsza indyjska restauracja w Polsce.

Odp: Kuchnia indyjska

KasiaWeganka
uwielbiam kuchnię indyjską i przygotowuje ją sama w domu.
u mnie w miescie jest jedna restauracja z takimi potrawami, ale nie byłam z niej zadowolona - porcje którymi nie można się najeść i bardzo mały wybór dań bezmięsnych.
do tego mialam wrażenie że sosy których używają to resztki pozlewane od ludzi, którzy ich nie zjedli do konca...

Odp: Kuchnia indyjska

Bro
  • Bro

  • Posty: 65
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Właśnie a propos brudu... Nie obawiałaś się, że jedzenie zapewne też było przygotowywane w podobnych warunkach?

Odp: Odp: Odp: Kuchnia indyjska

ZanetaK
  • ZanetaK

  • Posty: 25
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Było naprawdę świetnie, przygoda życia! Oczywiscie pomijajac wszechobecny bród

Odp: Odp: Kuchnia indyjska

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Brzmi pysznie Zazdroszczę podróży!

ZanetaK napisał(a):

Miałam okazję być na indyjskiej wyprawie. Smaki mnie oczarowały, dodam jednak, ze jestem fanką ostrych smaków, dlatego ich przyprawy mnie nie przerażają. Bardzo dużo się tam nauczyłam, nawet w jednej restauracji kucharz pozwolił mi wejść na zaplecze i z nim gotować. U siebie na blogu zamieściłam przepis na bardzo aromatyczne curry i kilka zdjęć z Indii.

http://www.ladyhousewife.pl/azjatyckie-przysmaki/curry-z-kurczakiem-tikka-masala/

Odp: Kuchnia indyjska

ZanetaK
  • ZanetaK

  • Posty: 25
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Miałam okazję być na indyjskiej wyprawie. Smaki mnie oczarowały, dodam jednak, ze jestem fanką ostrych smaków, dlatego ich przyprawy mnie nie przerażają. Bardzo dużo się tam nauczyłam, nawet w jednej restauracji kucharz pozwolił mi wejść na zaplecze i z nim gotować. U siebie na blogu zamieściłam przepis na bardzo aromatyczne curry i kilka zdjęć z Indii.

http://www.ladyhousewife.pl/azjatyckie-przysmaki/curry-z-kurczakiem-tikka-masala/

Odp: Kuchnia indyjska

Gohusia
  • Gohusia

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja na tym blogu podczytuję zazwyczaj o egzotycznych podróżach i wyprawach. Mają i fotki i dokładnie opisy dań i restauracji. Może kogoś zainspiruje. http://www.tasteaway.pl/category/kuchnia/indyjska/

Odp: Kuchnia indyjska

Danka26
  • Danka26

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Indus na slawkowskiej)) (w Krk) najlepsze pieczywko naan!

Odpowiedz na/ edytuj Kuchnia indyjska