kuchnia wloska

Obserwuj wątek

Odp: kuchnia wloska

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
przypomnij mi

Odp: Odp: kuchnia wloska

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Pablito napisał(a):

Zatem dziś znowu makaron lecz żeby nudno nie było tym razem tagliatele lub jak co niektórzy wolą WSTĄŻKI


Jakie wstążki, jakie wstążki, już zapomniałeś jak Cherry obiecałeś penne?

No Kochany, jak ty taki w obiecywaniu jesteś ho ho a potem się wykręcasz, to chyba Cię Gotujące panie na portalu zaraz dopadną - ze mną na czele

Odp: kuchnia wloska

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Zatem dziś znowu makaron lecz żeby nudno nie było tym razem tagliatele lub jak co niektórzy wolą WSTĄŻKI

Odp: Odp: kuchnia wloska

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Pablito napisał(a):

Jak pisałem tak się stało
https://gotujmy.pl/spaghetti-carbonara,przepisy,69907.html
i dziać się będzie nadal



no to czekamy

Odp: kuchnia wloska

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Jak pisałem tak się stało
https://gotujmy.pl/spaghetti-carbonara,przepisy,69907.html
i dziać się będzie nadal

Odp: kuchnia wloska

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Jestem tu nowy ale kuchnia włoska to mój konik więc obiecuję wrzucić kilka fajnych przepisów ze zdjęciami. Często na moim stole gości pasta pod wieloma postaciami m.in. lasagne, spaghetti, penne więc nie będziecie długo czekać na fotki

Odp: kuchnia wloska

Wojciechowski
Przede wszystkim kuchnia włoska to pyszne dania śródziemnomorskie, ryby, owoce morza, oliwa z oliwek, także pyszne pieczywo Uwielbiam jeść mule w swojej ulubionej włoskiej knajpie i potem bułeczką ten sosik czosnkowy wyczyścić...hmmmm

Odp: kuchnia wloska

Alexi
  • Alexi

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mniam kuchnia włoska warto pamiętać że kuchnia włoska to nie tylko pizze czy spaghetti ale wiele przeróżnych pyszności, które często przyrządzam

Odp: Odp: kuchnia wloska

Szanowna małasmakoszko - nie przypominam sobie aby strona www którą promujesz od kilku dni na tym portalu zwrócila się do nas z propozycją współpracy barterowej, czy jakiejkolwiek innej? Twoja działalność tutaj jest nieuczciwa i tylko ci się wydaje że jesteś sprytna. Czy mam oficjalnie ogłosić , że strony restauracje-gdans,pf.pl, restauracje-kraków.pf.pl i tych podobnych NIE LUBIMY, gdyż uprawia partyzantkę podjazdową?

Odp: kuchnia wloska

małasmakoszka
Jedna z najlepszych kuchni świata. Chyba jak każda śródziemnomorska.Najlepiej jednak smakuje na miejscu, w małej nadmorskiej tawernie. ach...

Odpowiedz na/ edytuj kuchnia wloska