Multicooker Philips lub Zelmer

Obserwuj wątek

Odp: Multicooker Philips lub Zelmer

Benika
  • Benika

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zelmer i Philips najlesze

Odp: Multicooker Philips lub Zelmer

pysznapycha
ja na gwiazdke dostałam multicookera hyundai. na razie jestem do niego nastawiona pozytywnie i bedą go wyczuwać pierwsze moje dzieło - ciasto jabłkowe udało się całkiem fajnie tylko spód lekko sie przypiekł

Odp: Multicooker Philips lub Zelmer

Liluchna
No to ja powiem tak. Od dawna uzywam sprzętu Philipsa. I jestem do niego przywiązana. Sprawdza się, rzadko psuje. Ogólnie mogę śmiało polecić A ja mam na oku taki jak na zdjęciu. Moze się Mikołaj postara w tym roku
obrazek

Odp: Odp: Odp: Multicooker Philips lub Zelmer

agata1601
  • agata1601

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Aha rozumiem.
Co do programu to wsisnełam start i myślałam ze będzie tak jak przy programie gotowania zupy boil, że czas ruszy jak zacznie wrzeć ale nie ruszył. Albo coś mam uszkodzone albo skopałam, Jutro spróbuje raz jeszcze.

Odp: Odp: Multicooker Philips lub Zelmer

Hrabina w kuchni
agata1601 napisał(a):

Cześć wszystkim.
Mam pytanie do użytkowników Philipsa, jest pewnie ono głupie ale jak widać mi już całkowicie rozum odebrało.
Jeżeli w przepisie mam 3 i 1/2 miarki ryżu to mam to rozumieć ze mam wsypać 3 czubate te miarki i pół czy może na tej miarce sa takie podziałki wiec wsypać do 3 kreski plus pół kolejnej. Nie wiem czy ktoś rozumie o co mi chodzi ale jak ktoś używa to pewnie tak
Kolejna sprawa jaka mi się przytrafiła wczoraj: po wrzuceniu wszystkich składników zgodnie z przepisem wybrałam program pilaf i czekałam , czekałam czekałam aż tak godzinę i zegar odmierzania programu się nie załączył wiec się to gotowało i gotowało. Ciągle na zegarze migały w kółko takie kreseczki. Miał ktoś taki przypadek, bo całe danie wylądowało w koszu.



Wsypujesz 3 i 1/2 miarki (ale płaskie) a wody wlewasz do poziomu odpowiadającego 3,5 miarkom ryżu (podziałka jest w misie).
Jeśli wybierzesz dany program za każdym razem musisz wcisnąć przycisk Start.

Odp: Multicooker Philips lub Zelmer

agata1601
  • agata1601

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cześć wszystkim.
Mam pytanie do użytkowników Philipsa, jest pewnie ono głupie ale jak widać mi już całkowicie rozum odebrało.
Jeżeli w przepisie mam 3 i 1/2 miarki ryżu to mam to rozumieć ze mam wsypać 3 czubate te miarki i pół czy może na tej miarce sa takie podziałki wiec wsypać do 3 kreski plus pół kolejnej. Nie wiem czy ktoś rozumie o co mi chodzi ale jak ktoś używa to pewnie tak
Kolejna sprawa jaka mi się przytrafiła wczoraj: po wrzuceniu wszystkich składników zgodnie z przepisem wybrałam program pilaf i czekałam , czekałam czekałam aż tak godzinę i zegar odmierzania programu się nie załączył wiec się to gotowało i gotowało. Ciągle na zegarze migały w kółko takie kreseczki. Miał ktoś taki przypadek, bo całe danie wylądowało w koszu.

Odp: Multicooker Philips lub Zelmer

SuperInterior_pl
Wygląda ciekawie,tzn widać ze jest naszpikowany różnymi bajerami,a mi chodzi o te podstawowe funkcje jakie powinien spełniać.nic więcej. Zemler w zupełności tutaj wystarczy.

Odp: Multicooker Philips lub Zelmer

Smakoszka83
A widziałyście już najnowszy sprzęt od Redmonda? Wprowadzili model M90, udoskonalony, nieco inny od M4502, z większą ilością programów, większym przedziałem temperatur, sterowaniem sensorycznym oraz funkcją "gotowania na wolnym ogniu". Fajnie się też prezentuje - ma taki bardzo nowoczesny wygląd .
obrazek

Odp: Multicooker Philips lub Zelmer

eKuchnia_com
Postaw na Zemlera,na forum można spotkać wiele pozytywnych opinii odnośnie samej firmy oraz ich urządzeń. Myślę,że się nie zawiedziesz.

Odp: Multicooker Philips lub Zelmer

orlikowawiolka
hmm, przez około 3 tygodnie miałam okazje przetestować multicookera i dla mnie dużo mu brakuje np do thermomixa

Odpowiedz na/ edytuj Multicooker Philips lub Zelmer