NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
cremebrule napisał(a):

Dziekuje Tit!
(jak bylam tu aktywna to dobry byl moderatorem)

Heniu, niestety nie mam ochoty tu zostac i nie uwazam zebym byla dla kogos nie mila.

Zycze wszystkim milego weekendu!










No, cóż zaproszenie zawsze aktualne!
Życzę Ci samych miłych dni!

Odp: Odp: NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Dziekuje Tit!
(jak bylam tu aktywna to dobry byl moderatorem)

Heniu, niestety nie mam ochoty tu zostac i nie uwazam zebym byla dla kogos nie mila.

Zycze wszystkim milego weekendu!

Odp: NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

anecia04
  • anecia04

  • Posty: 2
  • Przepisy: 79
  • Artykuły: 1
Bardzo lubię newsletter gotujmy.pl, uważam, że każda dobra strona kulinarna powinna mieć takie cudo! Rewelacja bez dwóch zdań, przydałaby się także rubryka typu dania na weekend

Odp: NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

Babciagramolka
Dwa razy hmm Bahusku- uprzywilejowany jesteś bo do mnie newsletter nie dociera co dziennie .Ty to ale masz dobrze .No chyba że tak ci się podobają , że trzymasz je tak długo aż przyjdzie następny i otwierasz co rano żeby się napawać ciekawa treścią co ranek ? A może każdy drukujesz i czytasz jak codzienną prasę przy kawusi .
Fajnie , że tak do tego podchodzisz - Bahus Rozpoczyna Dzień Od Czytania NEWSLETTERA Ze Strony GOTUJMY.pl - lepszej reklamy strony bym nie wymyśliła . Super

zmieniono 1 raz (ostatnio 12 sie 2010 08:39 przez Babciagramolka)

Odp: NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
hmmm

Odp: Odp: NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Ja dzień zaczynam od newslettera, tak się przyzwyczaiłem, że już bez niego nie wyobrażam sobie gotujmy.pl

I tak trzymaj!

Odp: NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Ja dzień zaczynam od newslettera, tak się przyzwyczaiłem, że już bez niego nie wyobrażam sobie gotujmy.pl
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

Wiadomosc dla crembrule - zostałas wypisana z newslettera. Jeśli chodzi o zgodę, to musiałaś wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych - i to było podstawą do przysłania ci newslettera.
A dobry nie jest moderatorem i nie jest dyżurnym, działa dla nas na zlecenie jako firma informatyczna, więc nie ma obowiązku odpowiadać na wasze pytania. Moderatorzy to obecnie Babciagramolka i Henia oraz Cherry. Ja przy grubszych interwencjach. Pozdrawiam, Tit

Odp: NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bardzo dobry pomysł! Mimo, że jestem tu bardzo często i na bieżąco wiem co się dzieje, czekam na newsletter. Na stronie jest bardzo dużo tematów,a w newsletterze temat przewodni, wiadomości z jednego tematu.Do tego przejrzysta szata graficzna.

Odp: Odp: NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
cremebrule napisał(a):

no i widze nie ma madrych, ani dobry na pw nie odpowiedzial ani tu nikt nie chce odpowiedziec, a ja sobie nie przypominam zebym sie zgadzala na wysylanie mi spamu na emaila

Miło,że weszłaś po długiej nieobecności! Może byś została? Nie ma powodu aby być dla siebie nie miłym. Jeżeli rzeczywiście tak bardzo Ci zależy, na pewno w odpowiednim czasie dobry czy Tit zareagują. Wierz mi, oni mają dużo, dużo więcej na głowie a z doświadczenia wiem, że każde zgłoszenie jest przyjmowane. Z tego co wiem newsletter był wysyłany do testowania różnym osobom. Nie jest to nic złego, a tym bardziej nie jest to spam! Mam wrażenie, że problem nie leży w newsletterze, może da się go rozwiązać? W każdym razie miło by było gdybyś wróciła i serdecznie Cię do tego zapraszam!

Odpowiedz na/ edytuj NA GORĄCO GOTUJMY.PL - CZYLI NASZ NEWSLETTER