Niedługo do Was wrócę

Obserwuj wątek

Odp: Niedługo do Was wrócę

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Śliweczko, jestem tu nowa,ale wiem jaki to stres przed operacją i w czasie czekania na wyniki.Przeszłam ich kilka.O jedną to nawet sama prosiłam lekarza przez 4 lata i ona uratowała mi nerkę.Nie ma co denerwować się na zapas.Wszystko będzie dobrze i kiedyś jeszcze się będziesz z tego śmiała.Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i szybko wracaj do nas.A na imprezkę też się piszę

zmieniono 1 raz (ostatnio 18 lut 2010 14:52 przez eli_555)

Odp: Niedługo do Was wrócę

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Śliweczko, ja też 1,5 roku temu przeszłam operację i też mi mówiono,że to częsty przypadek.Oczywiście nie do końca wierzyłam, ale tak faktycznie było.I też czekałam na wyniki z nie mniejszym strachem niż na operację.I tym razem było w porządku.Więc wniosek z tego taki, że nie warto się martwić na zapas.
Grunt, to pozytywne nastawienie a i szybciej się wraca wtedy do formy.
A na imprezkę też się piszę.Nie zapomnijcie o mnie!

Odp: Niedługo do Was wrócę

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Skarbki wy moje Operacji się boję.Zresztą jak każdy.Podobno ma być nie skomplikowana i migiem wrócę do domu (mam taką nadzieję).No chyba,że będzie inaczej...Najgorsze będzie to czekanie na wyniki. To będzie udręka.Dosyć biadolenia.Co ma być,to będzie.Jeżeli chodzi o imprezkę.Genialny pomysł.Jestem jak najbardziej za Nad ciachami muszę trochę poćwiczyć.Generalnie piekę sernik i maślankowiec.Czy może być Buniu?Jak tak,to ciacho masz jak banku.Ściskam Was wszystkie Babeczki i serdecznie pozdrawiam

Odp: Niedługo do Was wrócę

dusia30
  • dusia30

  • Posty: 230
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 2
Śliweczko ja również życzę Ci szybkiego powrotu do zdrówka.Wszystko będzie dobrze,musisz tylko w to uwierzyć.

Odp: Niedługo do Was wrócę

prezes
  • prezes

  • Posty: 106
  • Przepisy: 21
  • Artykuły: 0
....głowa do góry...będzie ok....".mamy tu niezałatwione sprawy..".prawda? ten cytat zawsze stawiał mnie na nogii....a imprezę popieram

Odp: Niedługo do Was wrócę

Babciagramolka
Śliweczko nie jest źle mówi Ci to ta która dopiero co pocięli .Gorzej przed niż po bo to nerwy i stres a potem to już tylko wytrzymać rekonwalescencję .Ale za to jak już poczujesz się lepiej to zamawiam sobie u Ciebie TAAAKIE ciacho i pal diabli moją dietę .Objem się za Twoje zdrówko ( w zamian mogę ugotować obiadek ).
Albo jeszcze lepiej - zrobimy wirtualną imprezę rekonwalescentów ( zakładają , ze każdemu coś tam strzyka zaprosimy wszystkich ) - każdy coś przyniesie i będzie bal na sto par .Tit nam wstawi jakąś składankę muzyczną która będzie witać na stronie w czasie imprezy i pobalujemy .A ostatni zamyka drzwi , gasi światło i zmywa .
Ty zaczynasz składać zamówienia do menu- co mamy przygotować ?

Odp: Odp: Niedługo do Was wrócę

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Śliweczka napisał(a):

Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam wszystkim.Jestem naprawdę wzruszona tym,jak mnie wspieracie.Jesteście wspaniałe

Kochana, po to tu jesteśmy, aby się wspierać i kulinarnie i w codziennych problemach.
Choroba , operacja to zawsze stres i obawy.Myśl, że czuwa nad Tobą Ktoś, komu na Tobie zależy i trzymaj się dzielnie!
A po operacji z każdym dniem będzie lepiej.Młoda jesteś, szybko wrócisz do formy.Wiem, co mówię, uwierz mi!

Odp: Niedługo do Was wrócę

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam wszystkim.Jestem naprawdę wzruszona tym,jak mnie wspieracie.Jesteście wspaniałe

Odp: Niedługo do Was wrócę

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Śliweczko wracaj szybko do nas ,życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Odp: Odp: Niedługo do Was wrócę

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Śliweczko ja również będę za Ciebie trzymała kciuki,wszystko będzie dobrze

Odpowiedz na/ edytuj Niedługo do Was wrócę