No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Pawel Dobosz napisał(a):

Witam. Jest zgoda na edytowanie przepisów przez autorów. Teraz parę dni (no może tygodni znając internetowe projekty) na przygotowania i... voila.
Paweł


Dziękuję pięknie
obrazek

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Wspaniała wiadomość!
Czy edycja przepisu będzie też zawierała możliwość edytowania zdjęcia i ew. zamiany go na inne, tak jak pisze Glumanda? Myślę, że to jest dobry pomysł...

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Pawel Dobosz napisał(a):

Witam. Jest zgoda na edytowanie przepisów przez autorów. Teraz parę dni (no może tygodni znając internetowe projekty) na przygotowania i... voila.
Paweł

Dziękujemy!

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Witam. Jest zgoda na edytowanie przepisów przez autorów. Teraz parę dni (no może tygodni znając internetowe projekty) na przygotowania i... voila.
Paweł

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Do Milego Pana Pawla i do Tit!

Chcialam zwrocic uwage na nieprawidlowosc funkcjonowania systemu (byc moze po pewnym czasie sam sie koryguje) jednak..
Jesli dostalo sie ponowne zaproszenia do znajomych od tych samych osob..i doda sie je do listy, jako zaakceptowane wtedy mamy na liscie znajomych kilkakrotnie ta sama osobe... i punkty za znajomosc..
Dodalam teraz kilka osob oczekujacych na mojej liscie, i mam teraz po kilka razy pewne osoby.. nie chcialam klikac raz na tak a raz na nie..
Prosze o sprawdzenie. Dla ulatwienia wysle Wam po dwa razy zaproszenie do znajomych abyscie mogli sprawdzic, dodajac obydwa, ze macie mnie potem podwojnie na liscie...

Pozdrawiam Glumanda

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Pyzo Owszem masz racje, ze akceptowanie najpierw przez nas, ew. zdjecia dodawanego przez inne osobe do naszego przepisu, tez jest dobrym rozwiazaniem.

Fajnie byloby tez, gdyby mozna bylo wymieniac zdjecie... Tzn. dodalismy swoje.. niezbyt udane.. a pozniej sami wykonujemy danie czy ciasto z przepisu ponownie.. robiac mu ladniejsza fotke... Milo byloby ze strony moderacji jesli wymysliliby dla nas opcje, ze autor przepisu, moze wymieniac zdjecia.

Oosbiscie mam kilka przepisow bez zdjecia ale to dlatego, bo nie chcialam o nich zapomniec, przewidujac rychle wykonanie ich, wkleilam przepis.. teraz musze wykonac i zrobic zdjecie.
Jednak nie lubie wstawiac przepisow bez zdjecia, bo zdjecie zawsze inaczej przyciaga ciekawych kucharzy.. wygladem potrawy czy ciasta.

Tokijko! Widze, ze nie spisz po nocach
Probowalas poprawiac zdjecia? sa rozne programy do obrobki zdjec
(gazety ich uzywaja.. ukazujac nam perfecyjne wisaze znanych ludzi )
Darmowy program Picasa Google tez ma taka opcje "wyciagnij ze zdjecia to co najlepsze"
Pozdrawiam wszystkich.. u mnie zimno.. w nocy -1° nie zgadzam sie na takie zimno trzeba sie rozgrzac

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
wiem, Glumanda, wiem, ale przecież można by pomyśleć nad opcją, że to osoba wstawiająca przepis akceptowała by zdjęcie, które ktoś chce dodać? Ja chcąc dodać zdjęcie do przepisu Bahusa, wstawiłam je do komentarzy przy Jego przepisie i zapytałam co On na to, do przepisu dodałam dopiero za Jego zgodą.
Persikowi też jedno wrzuciłam - niech teraz pogłówkuje, które to...Daję tylko słowo, że nie kopiowane i żadnej "świnki" nie podłożyłam A zawsze można poprosić moderatorów o usunięcie albo i sprawdzenie kto nam podsyła "kukułki".
Dalej jednak twierdzę, że najlepszą formą obrony przed takimi działaniami jest wstawinie swoich, choćby mało udanych, zdjęć.

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Glumanda napisał(a):

Pyza napisał(a):

Persik, jest bardzo proste wyjście z sytuacji, o której piszesz. Wstawiaj własne zdjęcia i nikt Ci nie dorzuci tego, czego nie chcesz. Sama tak robię i nie mam problemu.

Pyzo mam nadzieje, ze wiesz ze tu nie tylko o Persik chodzi. Ty masz np. wszystkie przepisy opatrzone pieknymi zdjeciami, ale sa tacy, ktorzy np. albo nie maja wlasnego aparatu albo dodajac przepis nie maja jeszcze aktualnego zdjecia.
Wtedy denerwuje, gdy ktos doda Ci zdjecie ..a Ty nawet nie wiesz kto.. Ani sie podziekowac, ani skrytykowac.. w razie potrzeby.
Mozna tez dodac w przypadku przepisow bez zdjec, ze kto wykona danie wg przepisu, a ma mozliwosc pstrykniecia zdjecia, niech je zrobi i doda. Nawet gdyby ta opcja miala zniknac, zawsze mozna wymienic sie zdjeciami na forum i podziekowac za darowizne a przy dolozeniu zdjecia podpisac je, ze znalazlo sie sie przy przepisie dzieki uprzejmosci "milej osoby" i tu podac jej Nick.

P.S. Znam historie zdjec Persika, powyzsze napisalam poniewaz, nie tylko Persik miala problemy z tego powodu...

Zgadzam sie !
U mnie noc juz ciemna i glucha ok.6 lato nie lato i moje zdjecia zawsze zolte lub czerwone ...Mam taki maly, podreczny aparat i nocne zdjecia nie wychodza najlepiej.Do tego dochodzi jeszcze problem samego wykonania potrawy czasami trudno slowami wszystko wytlumaczyc...

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Pyza napisał(a):

Persik, jest bardzo proste wyjście z sytuacji, o której piszesz. Wstawiaj własne zdjęcia i nikt Ci nie dorzuci tego, czego nie chcesz. Sama tak robię i nie mam problemu.

Pyzo mam nadzieje, ze wiesz ze tu nie tylko o Persik chodzi. Ty masz np. wszystkie przepisy opatrzone pieknymi zdjeciami, ale sa tacy, ktorzy np. albo nie maja wlasnego aparatu albo dodajac przepis nie maja jeszcze aktualnego zdjecia.
Wtedy denerwuje, gdy ktos doda Ci zdjecie ..a Ty nawet nie wiesz kto.. Ani sie podziekowac, ani skrytykowac.. w razie potrzeby.
Mozna tez dodac w przypadku przepisow bez zdjec, ze kto wykona danie wg przepisu, a ma mozliwosc pstrykniecia zdjecia, niech je zrobi i doda. Nawet gdyby ta opcja miala zniknac, zawsze mozna wymienic sie zdjeciami na forum i podziekowac za darowizne a przy dolozeniu zdjecia podpisac je, ze znalazlo sie sie przy przepisie dzieki uprzejmosci "milej osoby" i tu podac jej Nick.

P.S. Znam historie zdjec Persika, powyzsze napisalam poniewaz, nie tylko Persik miala problemy z tego powodu...

zmieniono 2 razy (ostatnio 14 paź 2009 00:48 przez Glumanda)

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Persik, jest bardzo proste wyjście z sytuacji, o której piszesz. Wstawiaj własne zdjęcia i nikt Ci nie dorzuci tego, czego nie chcesz. Sama tak robię i nie mam problemu.

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl