odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

Obserwuj wątek

Odp: odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Popieram i może niegrzecznie powiem,ale sama taką stosuję od pewnego czasu,to dieta MŻ,czyli mniej żr...,naprawdę skuteczna,a jeśli do tego stopniowo dołączymy proste ćwiczenia gimnastyczne,to nawet efekt jo-jo nas nie przerazi

Odp: odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

jovi
  • jovi

  • Posty: 135
  • Przepisy: 436
  • Artykuły: 0
Z autopsji wiem, że można schudnąć bez żadnych cudownych specyfików. Ja schudłam 40 kg w niecałe półtora roku właśnie zdrowo się odżywiając i jedząc niskokaloryczne potrawy. Wykluczyłam jedynie z diety wszelkie pieczywo, sosy, słodycze, cukier, tłuszcze i ograniczyłam spożywanie węglowodanów. To nieprawda, że na diecie trzeba głodować, trzeba jedynie myśleć co i ile się je

Odp: odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

Ja tam stosuje djetę ŻP czyli żryj wszystko ale w połowie w końcu mam wzrostu 185 a waże 60 kg

Odp: Odp: odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

Karolla
  • Karolla

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
a ja podpowiem cos do tego kurczaczka z ryzem))
mozna rowniez zrobic go nieco inaczej - ilosc kcal jest podobna minilanie wieksz o ilosc warzyw

*ugotowac ryz.
*piersi kurze podsmazyc na patelni bez tluszczu (kurczak pusci wode) minimalnie pokropic olejem sezamowym (z pol lyzeczki)
*kupic warzywa chinskie (mrozonka) wrzucic do kurczaka i delikatnie podlac woda...i niech sie gotuje lekko...
nastepnie lyzeczke sosu sojowego dodac do naszego kurczaczka i przyprawe: curry.- tez tyle samo
ja gotuje od razu 4 woreczki ryzu, 2 piersi, jedno opakowanie warzyw poniewaz mam dietke : 5 posilkow dziennie .
1- platki owsiane
2-ryz z kurka
3-ryz z kurka
4-ryz z kurka
5- rybka
no i powiem wam ze sie chudnie i to sporo1 porcja ryzu na jeden posilek (pol woreczka ryzu pol piersi i warzywka -tak "na oko")

ah i wiadomo -zestaw witamin do tego oczywiscie / moj maz chudl 6 kilo na 2 tyg.

zmieniono 1 raz (ostatnio 13 mar 2009 14:40 przez Karolla)

Odp: Odp: odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
ptychu napisał(a):

Najlepszym specjalista w odchudzaniu jest wstrzemięźliwość. I przyjmuje za darmo


Skłamałbym gdybym powiedział, że to nieprawda. Ale czasami warto zasięgnąć rad specjalistów.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Najlepszym specjalista w odchudzaniu jest wstrzemięźliwość. I przyjmuje za darmo

Odp: odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
No czasami warto zapłacić oczywiście mając pewność, że nie wyrzucamy pieniędzy w błoto. Czyli inaczej mówiąc zasięgać porad u renomowanych specjalistów
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
kochana, samo zdrowe odzywianie wystarczy, nie trzeba jeszcze placic nikomu za watpliwie konieczne suplementy

Odp: odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Przepisów jest to dostatek Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Odp: Odp: Odp: odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy

G.Beata
  • G.Beata

  • Posty: 12
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 0
tak pracuje w Herbalife masz racje, a zarejestrowałam się tu by wzbogacić swoja książkę kucharska, ponieważ moi podopieczni proszą mnie o dobre przepisy na zdrowe jedzenie oraz podzielić się z innymi sprawdzonymi przepisami. Bardzo poważnie podchodzę do swojej pracy i sprawia mi to wiele satysfakcji gdy moge pomoc ludziom którzy z powodu złego odżywiania maja problemy z nadwaga. Ja z herbalife spotkałam się 14 lat temu i tez tak pomyślałam ze to jakiś wynalazek, ale wtedy byłam szczupła...dziś zrozumiałam, (jak byłam gruba schorowana), właśnie dzięki herbalife jak ważne jest zdrowe odżywianie i zastosowałam porady mojego opiekuna właśnie z herbalife i z bardzo dobrymi rezultatami( 10 kilo w dól i 32 cm mniej w obwodach). Dziś nie zraża mnie to, że jak ktoś słyszy Herbalife to myśli ze to wynalazek, dlaczego? ponieważ ten wynalazek to zdrowie i świetne samopoczucie a mi więcej do życia nie potrzeba! Byłabym bardzo wdzięczna o przepisy na zdrowe jedzonko. Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na/ edytuj odchudzasz sie? zdrowo sie odżywiaj - przepisy