Papryczka ozdobna

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Papryczka ozdobna

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wygląda naprawdę super. A jak smakują takie papryczki? Są smaczniejsze niż te, które kupujemy w sklepie?

Odp: Papryczka ozdobna

Hotka
  • Hotka

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
i foto nr 3 - dwie papryczki pilnują naszego domu wraz z łabędziem ))
obrazek

Odp: Papryczka ozdobna

Hotka
  • Hotka

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
foto nr 2
obrazek

Odp: Papryczka ozdobna

Hotka
  • Hotka

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie. Do tej pory papryczkę ozdobną miała zawsze taką kupioną w sklepie. W tym roku - całkiem przez przypadek znalazła się ona w moim ogródku i musze powiedzieć że jestem nią zachwycona. W sumie wyhodowałam wspólnie z mężem około 30 krzaczków, które w efekcie zdobią nie tylko nasz ogród i dom, ale i obdarowaliśmy nimi rodzinę i znajomych. Niektóre urosły do prawie 1 metra wysokości ))) Na potwierdzenie moich słów dołączam kilka fotek. Już teraz wiem, że w przyszłym roku ponownie te papryczki znajdą się w naszym ogrodzie.
obrazek

Odp: Odp: Papryczka ozdobna

magdusia
  • magdusia

  • Posty: 88
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Moje papryczki owocują i kwitną jednocześnie. Jeszcze nie próbowałam jej degustować ale mam zamiar użyć jej jako przyprawy...
Papryczka na zdjęciu śliczna

Odp: Papryczka ozdobna

Gatus
  • Gatus

  • Posty: 2
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Dzięki za szybką odpowiedź! Bardzo się cieszę, że ją dostałam i że jest jadalna, oczywiście zajmie honorowe miejsce na parapecie

Odp: Papryczka ozdobna

Weroniczka
  • Weroniczka

  • Posty: 206
  • Przepisy: 148
  • Artykuły: 0
Śliczna papryczka! Nie mogę się napatrzeć

Odp: Papryczka ozdobna

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Jeśli się nie mylę jest to odmiana chili Numex Twilight, jadalna oczywiście i bardzo dekoracyjna

Odp: Papryczka ozdobna

Gatus
  • Gatus

  • Posty: 2
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Czy ktoś może wie, czy ta papryczka jest jadalna? Dostałam ją i nie bardzo wiem czy mogę zaryzykować zjedzenie. Nigdzie nie znalazłam niczego o takich fioletowych papryczkach
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Papryczka ozdobna

magdusia
  • magdusia

  • Posty: 88
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
To moje kotki- te na dwóch i czterech łapkach- zagrożone albo w końcu nauczą się nie męczyć moich domowych roślinek.
Dzięki serdeczne za porady, zobaczymy co wycisnę z tych dwóch małych krzaczków, nawiasem mówiąc bardzo ładnie wyglądają...

Odpowiedz na/ edytuj Papryczka ozdobna