Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

Obserwuj wątek

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
a swoja droga zastanawiam sie czy ci goście to ich statysci czy na zywca ludzie z ulicy...
to w zasadzie radykalnie wplywa na klimat programu

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
no bo to jest konkurs a Gordon ciagle krzyczy fuck fuck! to sie chyba boja, poza tym to do tej restauracji wpuszczaja wszystkich gosci na raz, to ciezko im sie wyrobic potem...

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
a dobrze dobrze, wszystko jasne tylko czemu tak nerwowo to wszystko wygląda jak w Madagaskarze

Odp: Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
no bo oni ciagle to samo robia, takie menu maja w restauracji, i ciagle przegrzebki...
spiesza sie bo gosci duzo chyba, ale to nie jest program o gotowaniu tylko reality show o kucharzach...

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
chyba ta sama tylko wcześniejsze odcinki bo z tym palcem to widziałam i jak się poparzyła tłuszczem.A po co oni się tak wszyscy spieszą to jest na jakiś krótki czas bo nie oglądałam odcinka jak gotują tylko już finałowy jak projektowali swoją kuchnię. Ogólnie to jak się ogląda fragmenty to tylko robią steki albo coś podpalają na patelniach jakoś mało urozmaicone

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
u mnie pewnie jest jakas inna edycja, wczoraj widzialam, juz ich malo zostalo, jeden sobie odcial czubek palca i potem nie mogli go znalezc w boczku ktory kroil.... a drugi mial podac steka jakims krytykom, to najpierw pokroil mieso tak ze kazdy stek byl zupelnie innej grubosci, a potem jak go zrobil to powinien ten stek odpoczac a on go przekroil kilka minut za wczesnie i wszystkie soki ze smakiem wyciekly i mowi do ramsaya, ze nie mogl sie doczekac zeby zobaczyc jak w srodku wyglada.... ludzie drodzy, masakra

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
oglądałam właśnie tą kuchnię ale już się jakoś kończy edycja

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
ten o restauracjach to sie jednak nazywa Ramsay's kitchen nightmares, a w The f word to gotuje ze znanymi ludzmi, kto lepsze zrobi
Ja to bardzo lubie Jamiego, nie wiem czy jest w polskiej tv, ale tu ma taki program Jamie w domu i gotuje prosto rzeczy z ogrodka, nawet w ogrodku, najpierw chodzi i zbiera i opowiada o warzywach i ziolach, a czasami o miesie, ktore kupuje, raz byl na grzybach nawet a potem gotuje, bardzo go lubie, robi tez przetwory i takie tam

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
o to jest bardziej przydatne... to piwo szczególnie

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
tu w telewizji puszczaja lepsze programy ramsaya, np taki jak jezdzi do podupadajacych knajp i pomaga im stanac na nogi przez wprowadzenie kilku prostych zmian (tytul chyba jest The F word), albo jak robi rzeczy domowymi sposobami, np. wedzil lososie w ogrodku w samochodzie osobowym albo robil sam piwo i butelkowal

Odpowiedz na/ edytuj Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?