Pizza

Obserwuj wątek

Odp: Pizza

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
nie rozumiem.. o jakie miejsce w kuchni chodzi?

Odp: Pizza

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
tylko jeszcze kwestia miejsca w kuchni na taką płytę :/

Odp: Pizza

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Kamień kupisz na allegro.

Odp: Odp: Pizza

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
luna19 napisał(a):

ciekawie wyglada taka złożona jeszcze nie robilam..
od kiedy piekę na kamieniu to mam cienkie... w blaszkach nigdy mi takie nie wychodziły


Gdzie można i za ile taki kamień kupić

Odp: Odp: Pizza

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
lalunia napisał(a):

najlepiej to lubię robić takie 5 na 5 centymetrów wtedy można każdą inna i jest bosko



zmieniono 2 razy (ostatnio 05 wrz 2010 12:40 przez Henia)

Odp: Pizza

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
ciekawie wyglada taka złożona jeszcze nie robilam..
od kiedy piekę na kamieniu to mam cienkie... w blaszkach nigdy mi takie nie wychodziły
obrazek

Odp: Pizza

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Oryginalne ciasto do pizzy jest takie samo jak na chleb,chlopaki pieka z niego pizze,chleb,calzone,placki formuja bardzo szybko,ukladaja dodatki i natychmiast zapiekaja,moze aby bylo cienkie nie moze zbytnio wyrosnac,gotowe kulki ciasta (tak na jedna pizze) takie troche wyrosniete trzymaja w lodowce i wyjmuja dopiero przed samym pieczeniem.

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 wrz 2010 11:00 przez Anula)

Odp: Pizza

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Kolejna klasyka gatunku Uwielbiam pizzę, rzecz jasna najlepszą jadłem we Włoszech. Pizza jest jedną z tych potraw którymi można posprzątać lodówkę i to jest w niej fajne, że za każdym razem może być inna i pomysły na nią są właściwie niewyczerpalne. Dobrą opcją jaką jadłem w Neapolu to Calzone, wszystko zapieczone w środku ciasta, taki pieróg.
obrazek

Odp: Pizza

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
...im bardziej rozwałkujesz i szybciej nałożysz dodatki,tym pizza powinna być cieńsza,wejdź w moje przepisy jak chcesz i kliknij na pizzę z kiełbaską,tam jest "oryginalne"(przypuszczalnie,nie zapieram się,ale tak kiedyś usłyszałam i zakodowałam) ciasto na pizzę

Odp: Pizza

chyba chodzi o grubość ciasta,tak>>ale włoskie ciasto to ma dosłownie ki8lka mm grubości,a mi wychodzi taka poducha,takie grube,pulchne

Odpowiedz na/ edytuj Pizza