Placuszki na śniadanie lub kolację

Obserwuj wątek

Odp: Placuszki na śniadanie lub kolację

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Placuszki z cukinii - super przepis, właśnie robiłam i naprawdę wyszły pyszne. Kolejny pomysł na to, jak można przyrządzić zdrową cukinię!

Odp: Placuszki na śniadanie lub kolację

Szymoniak
  • Szymoniak

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam czekoladowe placuszki - daję szklankę maślanki, do tego mąki tyle, aby powstała masa o konsystencji gęstej śmietany, całe jajko, odrobina soli i chili, pokruszona gorzka czekolada - tak mniej więcej 1/4 tabliczki i 2 łyżeczki miodu. Wychodzą fenomenalne, choć wyglądają jak błotne placuchy
_________
przypruszyłem mąką jeans tommy hilfiger

Odp: Placuszki na śniadanie lub kolację

SuperInterior_pl
Nie wyglądają tragicznie,myślisz że moje kształtem przypominają coś innego? Absolutnie nie,ale nie ocenia się książki po okładce i tak samo jest w przypadku jedzenia

Odp: Placuszki na śniadanie lub kolację

Comarchewka
Cierpliwości, cierpliwości
Jestem świeżo upieczoną mamą i niestety coraz częściej zamiast w kuchni to oglądam tylko gotowanie w tv.. wczoraj mężowi w delegację chciałam upiec muffiny, a przez to, ze synek nie mógł usiedzieć w foteliku do karmienia i moja uwaga był non stop rozpraszana to po wstawieniu muffinek do pieca mym oczom ukazała się na blacie torebeczka "Proszek do pieczenia"

..tak to teraz z tym moim pichceniem.. wyglądały tragicznie, ale w smaku na szczęści były ok
uwieczniłam je na zdjęciu także można się pośmiać z mych niewypałków
obrazek

Odp: Odp: Placuszki na śniadanie lub kolację

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Nie mogę się doczekać

Comarchewka napisał(a):

Kołczu wybacz.. może na weekendzie zrobię placki z cukinii, zrobię fotki i w końcu dodam jakiś przepis

Odp: Placuszki na śniadanie lub kolację

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Placki z cukinii- proszę

https://gotujmy.pl/placki-z-cukinii-4,przepisy-cukinia-przepis,197135.html

Odp: Placuszki na śniadanie lub kolację

Comarchewka
Kołczu wybacz.. może na weekendzie zrobię placki z cukinii, zrobię fotki i w końcu dodam jakiś przepis

Odp: Placuszki na śniadanie lub kolację

Comarchewka
Placuszki z Cukinii

Składniki
1/2 kg cukinii
1 średnia cebula
150 g sera feta
4 łyżki bułki tartej
1 łyżka posiekanej natki pietruszki
1 łyżka posiekanej świeżej mięty
3 jajka
200 ml oleju lub oliwy
sól i pieprz

Ważne cukinie przecieramy na grubych oczkach, posypujemy solą i odstawiamy na godzinę. Jajka ubijamy i dodajemy do nich startą cebulę, pokruszoną fetę, dobrze odciśnięta cukinię, bułkę tartą i zioła. Dokładnie wszystko mieszamy i smażymy

Odp: Placuszki na śniadanie lub kolację

Moze ma ktos przepis na placuszki z cukinii ?

Odp: Odp: Placuszki na śniadanie lub kolację

Comarchewka
ok, jestem tu nowa i jeszcze się trochę gubię

Odpowiedz na/ edytuj Placuszki na śniadanie lub kolację